LIGA 4 | DELEGĂRI ARBITRI | ETAPA 17

Data 27 feb.. 2020, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS – Sambata 29.02.2020  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 
 
01. ACS ATLETIC ORBEASCA- AS VIITORUL BUTESTI 
Liviu Minca (Videle) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Ionut Purcea (Videle), Darius Beznea (Piatra) – seniori
Darius Beznea (Piatra) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Pavelina Ciornei (Alexandria) – juniori
Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

02. AS VOINTA SAELELE 2017 – AS VICTORIA LUNCA
Traian Ene (Plosca) – Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori
Eduard Fratila (Turnu Magurele) –Valentin Stanculet (Zimnicea), Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – juniori
Observator:  Iulian Ancu (Alexandria)

 03. CS UNIREA TIGANESTI -ACS ASTRA PLOSCA
Marius  Bobe (Videle) – Daniel Neagu (Alexandria), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori
Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Cristian Mustatea (Maldaeni) – juniori
Observator: Alexandru  Bajan (Videle)

04. AS UNIREA MOSTENI – ACS AJAX BOTOROAGA
Adrian Buica – Catalina Nan (ambii Alexandria), Liviu Barbu (Videle), Rez. Mihai Slateanu  (Nanov) – seniori
Mihai Slateanu (Nanov) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Gabriel Dobeanu (Alexandria) – juniori
Observator: George Popa (Alexandria)

05. AS AVINTUL STEJARU – CS METALUL PERETU
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Alin Soare (Turnu Magurele), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Luca Fudulu (Alexandria) – seniori
Luca Fudulu  – Ionela Lungu, Claudiu Craciun (toti Alexandria) – juniori
Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

06. ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS AVANTUL BRAGADIRU
Ciprian Bratoi – Robert Chioreanu (ambii Turnu Magurele), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Catalin Columbeanu (Videle) – seniori
Catalin Columban – Florin Baciu (ambii Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori
Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)
* Jocul se disputa pe terenul din Branceni

07. ACS CETATEA TURNU MAGURELE – CS RAPID BUZESCU
Ionut Dogeanu (Videle) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori
Catalin Popa – George Botoghina, Catalin Dobre (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

08. AS STEAUA SPATAREI- CSM 2 ALEXANDRIA
Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Mihai Bajan (Videle), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori
Mihai Tutunaru – Ionut Nicolae, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Ionel Turlete (Videle

1 Comentariu

Comentariu