LIGA 4 | DELEGARI ARBITRI | ETAPA 18 | BRIGADA DIN ALT JUDET LA DERBY-UL ETAPEI

Data 05 mart.. 2020, categoria Teleorman Sport, Fotbal Ligi superioare, Fotbal Liga IV

Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS – Sambata 07.03.2020 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

01.CSM 2 ALEXANDRIA -AS VIITORUL BUTESTI

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Liviu Barbu (Videle), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Octavian Petre, Ionut Nicolae (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

02.AS VICTORIA LUNCA – ACS ATLETIC ORBEASCA

Aurel Peia (Alexandria) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Marius Cocos, Elena Mustatea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

03.ACS ASTRA PLOSCA- AS VOINTA SAELELE 2017

Adrian Buica – Catalina Nan (ambii Alexandria), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Luca Fudulu (Alexandria) – seniori

Luca Fudulu – Marius Pate, Ionela Lungu (toti Alexandria) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

04.ACS AJAX BOTOROAGA – CS UNIREA TIGANESTI

Brigada din alt judet, Rez. Catalin Columban (Videle) – seniori

Catalin Columban – Florin Baciu (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

05.CS METALUL PERETU – AS UNIREA MOSTENI

Mircea Belinas (Zimnicea) – Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Adrian Cojocaru (Zimnicea), Rez. Darius Beznea (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Ianis Asadurian, Pavelina Ciornei (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

06.ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS AVINTUL STEJARU

Ionut Dogeanu (Videle) – Adrian Mutu (Alexandria), Cristian Creanga (Turnu Magurele), Rez. Mihai Slateanu (Nanov) – seniori

Mihai Slateanu (Nanov) – Marius Oancea, Gabriel Dobeanu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

07.CS RAPID BUZESCU – ACS DRAGANESTI VLASCA

Liviu Minca (Videle) – Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Alexandru Corbea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

08.AS STEAUA SPATAREI -ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Traian Ene (Plosca) – Daniel Neagu (Alexandria), Dorinel Luca( Videle), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Gabriel Popa (Maldaeni), George Botoghina (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

1 Comentariu

Comentariu