Liga 4| Delegari arbitri| Etapa 4

Data 19 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS – Sambata 21.09.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

AS VICTORIA LUNCA – AS VIITORUL BUTESTI

Liviu Minca (Videle) – Alin Soare (Turnu Magurele), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Lucian Epure (Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure – Catalin Dobre, Mihai Cazacu  (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

ACS ASTRA PLOSCA – ACS ATLETIC ORBEASCA

Adrian Buica (Alexandria) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valetin Teodorescu (Guruieni) – Valentin Mihaila, Marius Cocos (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria

ACS AJAX BOTOROAGA – AS VOINTA SAELELE 2017

Ionut Bobe (Videle) – Sorin Manea (Alexandria), Ovidiu Marinel (Brebina), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu (Alexandria)  – Darius Beznea (Piatra), Luca Fudulu (Alexandria) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

CS METALUL PERETU – CS UNIREA TIGANESTI

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Florin Ciobanu (Mereni) –  juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS UNIREA MOSTENI

Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Stefan Croitoru (Alexandria)  – seniori

Stefan Croitoru (Alexandria) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Cosmin Negrea (Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

CS RAPID BUZESCU – AS AVINTUL STEJARU

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Cristian Mustatea, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede) – juniori

Obsevator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

AS STEAUA SPATAREI – ACS DRAGANESTI VLASCA

Aurel Peia (Alexandria) – Liviu Barbu (Videle), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

CSM 2 ALEXANDRIA – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Traian Ene (Plosca) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Marius Burlacu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

7 comentarii pentru acest articol

Comentariu