Liga 4 | Delegari Arbitri | Etapa 6

Data 03 oct.. 2019, categoria Teleorman Sport

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS – Sambata 05.10.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

ACS ASTRA PLOSCA – AS VICTORIA LUNCA

Alexandru  Sirbu (Rosiori de Vede) – Cristian Creanga (Turnu Magurele), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Lucian Epure (Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure – Cristian Mustatea, Florentin Oprea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

ACS AJAX BOTOROAGA – AS VIITORUL BUTESTI

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Daniel Neagu, Luca Fudulu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

CS METALUL PERETU – ACS ATLETIC ORBEASCA

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Octavian Petre (Turnu Magurele), Mihai Bajan (Videle), Rez. Mihai Rotaru (Alexandria) – seniori

Mihai Rotaru – Marius Cocos, Valentin Mihaila (toti Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS VOINTA SAELELE 2017

Catalina Nan (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Alin Pana (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

CS RAPID BUZESCU – CS UNIREA TIGANESTI

Liviu Minca (Videle) – Bogdan Pana (Alexandria), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

AS STEAUA SPATAREI – AS UNIREA MOSTENI

Stefan Stinga – Stelian Purcarea (ambii Rosiori de Vede), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Carabasu, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – AS AVINTUL STEJARU

Aurel Peia (Alexandria) – Daniel Ene (Plosca), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Marian Mustaciosu (Guruieni) – seniori

Marian Mustaciosu (Guruieni) – Monica Rizea (Alexandria), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

CSM 2 ALEXANDRIA – ACS DRAGANESTI VLASCA

Cristian Beznea (Piatra) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Alexandru  Prodan (Turnu Magurele), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede), Andrei Grecu (Scrioastea) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

4 comentarii pentru acest articol

Comentariu