LIGA 4 | DELEGĂRI ARBITRI | MECI NEPROGRAMAT | LUNCA APROAPE DE A PĂRĂSI COMPETIȚIA

Data 21 feb.. 2020, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

Campionatul Ligii 4 aproape de a rămâne fara o echipă, primăria comunei Lunca a trimis înștiințare către Asociația Județeană de Fotbal  ca nu mai poate susține financiar echipa.

Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS – Sambata 22.02.2020 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1.CSM 2 ALEXANDRIA – ACS ATLETIC ORBEASCA

Cristian Beznea (Piatra) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Ionut Predoi ( Botoroaga) – juniori

Observator:Alexandru Bajan (Videle)

2.AS VIITORUL BUTESTI – AS VOINTA SAELELE 2017

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Ianis Asadurian, Pavelina Ciornei (toti Alexandria) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

3.AS VICTORIA LUNCA – CS UNIREA TIGANESTI – joc neprogramat

4.ACS ASTRA PLOSCA – AS UNIREA MOSTENI

Ionut Dogeanu (Videle) – Alin Soare (Turnu Magurele), Mihai Bajan (Videle), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu – Marius Cocos (ambii Guruieni), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

5.ACS AJAX BOTOROAGA – AS AVINTUL STEJARU

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Ionut Purcea (Videle), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Catalin Columban (Videle) – seniori

Catalin Columban – Mihai Traistaru (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Iuian Ancu (Alexandria)

6.CS METALUL PERETU – ACS DRAGANESTI VLASCA

Adrian Buica (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Nicolae, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

7.ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Mrian Grosu (Buzescu) – Bogdan Pana (Alexandria), Stinga Stefan (Rosiori de Vede), Rez. Darius Beznea (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Elena Mustatea, Marius Pate (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

8.CS RAPID BUZESCU – AS STEAUA SPATAREI

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Alexandru Prodan (Turnu Magurele), Rez. Lucian Epure (Cosoteni) – seniori

Lucian Epure (Cosoteni) – Alexandru Corbea, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

6 comentarii pentru acest articol

Comentariu