Liga 4- Delegari arbitri

Data 07 mart.. 2019, categoria Fotbal Liga IV

Liga a- IV-a – Sambata 09.03.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

1) ACS ATLETIC ORBEASCA – AS VICTORIA LUNCA     – 
Liviu Minca (Videle) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Valentin Teodorescu (Alexandria) – seniori

Valentin Teodorescu (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Teodor Dimancea (Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

2) AS VIITORUL BUTESTI – CS RAPID BUZESCU     – 
Marius Bobe (Videle) – Alin Soare, Ciprian Bratoi (ambii Turnu Magurele), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Marius Burlacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel  Rusu (Rosiori de Vede)

3) CS METALUL PERETU – ACS AVANTUL BRAGADIRU     – 
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre (Turnu Magurele) – Ionut Nita, Florin Ciobanu (ambii Videle) – juniori

Observator:  Ionel Turlete (Videle)

4) STA – ACS UNIREA BRINCENI     – 

5) CS UNIREA TIGANESTI – ACS AJAX BOTOROAGA     – 
Adrian Buica (Alexandria) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Catalina Nan (Alexandria), Rez. Cristian Ilie (Turnu Magurele) – seniori

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Eduard Fratila, Ionut NIcolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

6) ACS DRAGANESTI VLASCA – CSM 2 ALEXANDRIA     – 
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Liviu Barbu (Videle), Ovidiu Marinel (Brebina), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Dorinel  Luca, Florin Baciu (toti Videle) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

7) AS UNIREA MOSTENI – ACS ASTRA PLOSCA     – 
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Aurelian Tanase  (Rosiori de Vede), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Alexandru Sarbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sarbu – Catalin Dobre, Mihai Cazacu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cornel  Stuparu (Turnu Magurele)

8) ACF DUNAREA ZIMNICEA – AS VOINTA SAELELE 2017     – 

Ionut Dogeanu (Videle) – Valentin Stanculet (Piatra), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Stefan Croitoru (Magura) – seniori

Stefan Croitoru (Magura) – Sorin Manea (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

2 comentarii pentru acest articol

  • Florin

    După mai bine de 10 ani în care nu a arbitrat echipa din Țigănești, lui nea geLu i se face mila și îl primește pe Buica sa arbitreze la Tigănești deși în trecut Buica ia mitraliat pe unde ia prins.Vezi Buica li sa făcut mila de tine și tea primit sa arbitrezi iar la Tigănești, ai grija cum fluieri ca poate te interzice pe viata.

  • Orbeasca

    Adi e cel mai bun!!!

Comentariu