Liga 4-Delegari Arbitri\Etapa 1

Data 29 aug.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

  Liga a- IV-a – Sambata 31.08.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

Liga a- IV-a – Sambata 31.08.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1. ACS ATLETIC ORBEASCA – CSM 2 ALEXANDRIA

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele)- Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Daniel Gidea, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

2. AS VOINTA SAELELE 2017 – AS VIITORUL BUTESTI

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Rotaru (Alexandria) – seniori

Mihai Rotaru – Cosmin Negrea, Teodor Oancea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

3. CS UNIREA TIGANESTI – AS VICTORIA LUNCA

Catalin Columban (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Mihai Bajan (Videle), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Mihai Cazacu, Cristinel Javla (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observtor: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

4. AS UNIREA MOSTENI – ACS ASTRA PLOSCA

Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Alexandru Dinca (Videle), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

5. AS AVINTUL STEJARU – ACS AJAX BOTOROAGA

Adrian Buica (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Adrian Mutu (Alexandria), Darius Beznea (Piatra) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

6. ACS DRAGANESTI VLASCA – CS METALUL PERETU

Traian Ene (Plosca) – Daniel Neagu (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez Tibi Spataru (Alexandria) – seniori

Tibi Spataru – Ionel Galateanu, Alin Pana (toti Alexandria) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din ,,Branceni”

7. ACS CETATEA TURNU MAGURELE – ACS AVANTUL BRAGADIRU

Aurel Peia (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Sorin Fudulu, Luca Fudulu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

8. AS STEAUA SPATAREI – CS RAPID BUZESCU

Ionut Dogeanu (Videle) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – George Botoghina, Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

6 comentarii pentru acest articol

  • DRINK

    ACS ATLETIC ORBEASCA – CSM 2 ALEXANDRIA 2-0

    AS VOINTA SAELELE 2017 – AS VIITORUL BUTESTI 8-0

    CS UNIREA TIGANESTI – AS VICTORIA LUNCA 2-0

    AS UNIREA MOSTENI – ACS ASTRA PLOSCA 0-2

    AS AVINTUL STEJARU – ACS AJAX BOTOROAGA 0-2

    ACS DRAGANESTI VLASCA – CS METALUL PERETU 0-2

    ACS CETATEA TURNU MAGURELE-ACS AVANTUL BRAGADIRU 0-4

    AS STEAUA SPATAREI – CS RAPID BUZESCU 0-1

  • Vointw

    Sa vina Butesti sa fac3m golaberaj

  • Unirea mosteni - astra plosca 4-0 ce visati voi cu 0-2

    Ce visati voi mosteni -plosca 4-0

  • Mcm

    Mosteni-Plosca 4-0,Draganesti-Pereti 1-3,Stejaru-Botoroaga 3-4

  • A

    Spatarei – Buzescu 3-2

  • 123

    Da cun a luat bătaie în halu asta Plosca?

Comentariu