Liga 4, etapa 21 / Astra Plosca intalneste pe FCM 2 Alexandria.Programul meciurilor

Data 12 Apr. 2018, categoria Fotbal Liga IV

astra plosca golLiga a- IV-a – Sambata 14.04.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS AVINTUL BRAGADIRU – CS ASC SEACA     –
Alexandru Maican – Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele), Forin Stan (Poroschia), Rez. Octavin Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Mihai Calin, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

2) AS TINERETUL SILISTEA – ACS AJAX BOTOROAGA     –
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Alexandru Petre (Videle), Traian Ene (Plosca), Rez. Alexandru Catruna (Plosca) – seniori

Alexandru Catruna (Plosca) – Alin Pana, Valentin Teodorescu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

3) ACF DUNAREA ZIMNICEA – C.S. NANOV     –
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Ilie Constantin (Tatarastii de Sus), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Eduard Fratila, Florin Pastrama (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

4) CS UNIREA TIGANESTI – CS UNIREA PETROLUL VIDELE     –
Ionut Botea (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Valentin Stoian, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

5) C S VIATA NOUA OLTENI – C S RAPID BUZESCU     – nu se disputa

6) A.S. ATLETIC ORBEASCA – A.S. VIITORUL BUTESTI     –
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Alexandru Dinca (Videle), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Catalin Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – George Botoghina, Lucian Epure (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)

7) ACS ASTRA PLOSCA – FCM 2 ALEXANDRIA     –
Mircea Belinas (Zimnicea) – Ovidiu Marinel (Rosiori de Vede), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Valentin Luca, Andrei Toma (toti Videle) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

8) ACS DRAGANESTI VLASCA – C S METALUL PERETU     –

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Rez.Marian Mustaciosu (Guruieni) – seniori

Marian Mustaciosu (Guruieni) – Sorin Sisu (Plosca), Danut Jianu (Alexandria) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

 

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu