Liga 4, etapa 22 / Meciuri interesante în această etapă. Programul partidelor de sâmbătă

Data 19 Apr. 2018, categoria Fotbal Liga IV

zimniceaLiga a- IV-a – Sambata 21.04.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS METALUL PERETU – CS ASC SEACA     –
Mircea Belinas (Zimnicea) – Catalina Nan (Alexandria), Ovidiu Marinel (Rosiori de Vede), Rez. Razvan Vaduva (Zimnicea) – seniori

Razvan Vaduva (Zimnicea) – Marius Pate (Alexandria), Valentin Sanculet (Zimnicea) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

2) ACS AJAX BOTOROAGA – CS AVINTUL BRAGADIRU     –
Catalin Columban – Mihai Petrescu, Liviu Barbu (toti Videle),Rez. Alexandru Catruna (Plosca) – seniori

Alexandru Catruna (Plosca) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Daniel Ene (Plosca) – juniori

Observator: Nicu Lixandru (Alexandria)

3) CS NANOV – AS TINERETUL SILISTEA     –
Robert Mitrache – Dan Miu (ambii Rosiori de Vede), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Marius Untesu (Turnu Magurele) – seniori

Marius Untesu – Ionut Carabasu, Mihai Calin (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

4) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – ACF DUNAREA ZIMNICEA     –
Valentin Naidin – Ciocan Cosmin (ambii Turnu Magurele), Bogdan Constantin (Peretu), Rez. Georgel Dumitru (Rosiori de Vede) – seniori

Georgel Dumitru – Mihai Jianu, Teodor Gheorghe (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)

5) CS RAPID BUZESCU – CS UNIREA TIGANESTI     –
Ionut Dogeanu – Alexandru Draghici (ambii Videle), Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Dorinel Luca, Ionut Purcea (toti Videle) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

6) AS VIITORUL BUTESTI – C S VIATA NOUA OLTENI     – nu se  disputa

7) FCM 2 ALEXANDRIA – A.S. ATLETIC ORBEASCA     –
Liviu Minca – Andrei Baciu (ambii Videle), Ciprian  Bratoi (Turnu Magurele), Rez. Catalin Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – Andrei Grecu, Aurel Mihai (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

Jocul se disputa pe terenul ,,Municipal”

8) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS ASTRA PLOSCA
Adrian Buica – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Eduard Fratila, Florin Pastrama (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

1 Comentariu

  • Unu

    Ați pus intermediara?nu sunteți sănătoși….voi munca gândiți,unii jucători abia ajung sâmbăta la meciuri fiind la lucru,dar miercurea??Ar fi bine sa joace Prodan cu,Cușcă!!!Juniorii vor fi la școală,ce vreți să chiulească de la ore sa vina la meci???Bravo AJF,bine gândită intermediara!

Comentariu