Liga 4-Etapa 24\Delegari arbitri

Data 18 apr.. 2019, categoria Fotbal Liga IV

Sâmbătă incepand cu ora 12:30 se joacă etapa cu numarul 24 a Ligii a 4. Zimnicea primește vizita Rapidului din Buzescu iar liderul din Brânceni merge la Plosca.Meci interesant la Mosteni, care primeste vizita revelatiei returului, Victoria Lunca.

Liga a- IV-a – Sambata 20.04.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

1) STA – ACS ATLETIC ORBEASCA     – 

 

2) CS UNIREA TIGANESTI – CS METALUL PERETU     – 
Aurel Peia – Sorin Manea (ambii Alexandria) – Alexandru Dinca (Videle), Rez. Mihai Rotaru (Alexandria) – seniori

Mihai  Rotaru (Alexandria) – Bogdan Constantin (Peretu), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori

Observator: Nicu Lixandru (Smardioasa)

3)ACS DRAGANESTI VLASCA – AS VIITORUL BUTESTI     – 
Ionut Dogeanu (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Florin Baciu, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din ,,Branceni”

4) AS UNIREA MOSTENI – AS VICTORIA LUNCA     – 
Liviu Minca (Videle) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Stefan Croitoru (Alexandria) – seniori

Stefan Croitoru (Alexandria) – Ionel Tutunaru(Alexandria), Luca Fudulu (Alexandria) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

ACF DUNAREA ZIMNICEA – CS RAPID BUZESCU     – 
Alexandru Maican – Alin Soare (ambii Turnu Magurele), Daniel Miu (Rosiori de Vede), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – George Botoghina, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

6)AS VOINTA SAELELE 2017 – ACS AVANTUL BRAGADIRU     – 
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel (Rosiori de Vede), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Teodor Oancea, Adrian Mutu (toti Alexandria) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

7)ACS ASTRA PLOSCA – ACS UNIREA BRINCENI     – 
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Liviu Floricel (Rosiori de Vede) – seniori

Liviu Floricel (Rosiori de Vede) – Andrei Grecu (Scrioastea), Catalin Dobre (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

8) CSM 2 ALEXANDRIA – ACS AJAX BOTOROAGA     – 

Marian Grosu (Buzescu) – Mihai Petrescu (Videle), Mihai Calin,  Eduard Fratila (ambii Turnu Magurele), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Nicolae, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu