Liga 4, etapa cu numarul 15 / Programul meciurilor si brigazile de arbitrii

Data 30 Noi. 2017, categoria Fotbal Liga IV

astra plosca golLiga 4 – etapa 15, 02  decembrie 2017 –  ultima etapa a turului de campionat
1) CS METALUL PERETU – CS RAPID BUZESCU     –
Adrian Buica (Alexandria) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Andrei Baciu (Videle), Rez. Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – seniori

Robert Mitrache – Octavian Petre, Teodor Gheorghe (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

2) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – AS VIITORUL BUTESTI     –
Tatara Mihai (Turnu |Mgaurele) – Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Traian Ene (Plosca), Rez. Cristian Beznea (Piatra) – seniori

Cristian Beznea (Piatra) – Daniel Ene (Plosca), Marius Pate (Alexandria) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

3) CS NANOV – FCM 2 ALEXANDRIA     –
Ionut Dogeanu (Videle) – Ciprian Bratoi (turnu Magurele), Danut Miu (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Tatara (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Valentina Manole, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)

4) ACS AJAX BOTOROAGA – ACS DRAGANESTI VLASCA     –
Mircea Belinas (Zimnicea) – Catalina Nan, Daniel Neagu (ambii Alexandria), Rez. Catalin Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – Andrei Grecu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

5) CS ASC SEACA – ACS ASTRA PLOSCA     –

Aurel Peia(Alexandria) – Bogdan Pana (ambii Alexandria), Florin Stan (Poroschia), Rez. Robert Plocon (Turnu Magurele) – seniori

Robert Plocon – Ionut Carabsu, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

6) CS AVINTUL BRAGADIRU – AS ATLETIC ORBEASCA     –
Mihai Rotaru  (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Rosiori de Vede), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Catalin Columban (Videle) – seniori

Catalin Columban – Valentin Luca, Andrei Toma (toti Videle) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

7) AS TINERETUL SILISTEA – CS VIATA NOUA OLTENI     –
8) ACF DUNAREA ZIMNICEA – CS UNIREA TIGANESTI     –

Liviu Minca (Videle) – Ionut Vintila (Videle), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Adrian Mutu – Ionela Lungu, Tibi Spataru (toti Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

10 comentarii pentru acest articol

Comentariu