Liga 4, etapa cu numarul 5: Unirea Tiganesti joaca cu Unirea Brinceni iar Dunarea Zimnicea cu Astra Plosca

Data 13 sept.. 2018, categoria Fotbal Liga IV

alexandria-tiganesti03 Liga a- IV-a – Sambata 15.09.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) AS VIITORUL BUTESTI – AS VICTORIA LUNCA     –
Catalin Columban (Videle) – Sorin Manea (Alexandria), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Valentin Luca (Mereni) – seniori

Valentin Luca  – Dorinel Luca (ambii Mereni) , Sorin Beianu (Videle) – juniori

Observator: NIcu Lixandru (Alexandria)

2) CS METALUL PERETU – CS RAPID BUZESCU     –
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Alexandru Dima (Olteni), Daniel Ene (Posca), Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Adrian Mutu – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

3) STA – ACS AVANTUL BRAGADIRU     –

 

4) CS UNIREA TIGANESTI – ACS UNIREA BRINCENI     –
Marius  Bobe – Andrei Baciu (ambii Videle), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Catalin Dobre, Catalin Popa (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

5) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS AJAX BOTOROAGA     –
Ionut Dogeanu (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Marius Untesu (Turnu Magurele) – seniori

Marius Untesu – Eduard Fratila, Iont Carabasu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

6) AS UNIREA MOSTENI – CSM ALEXANDRIA     –
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Stefan Stinga, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede), Rez. Ionut Purcea (Videle) – seniori

Ionut Purcea – Mihai Petrescu, Ionel Nita (toti Videle) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

7) ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS ASTRA PLOSCA     –
Liviu Minca- Alexandru Draghici (ambii Videle), Mihai Calin (Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Alin Pana, Dimancea Teodor (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

8) ACS ATLETIC ORBEASCA – AS VOINTA SAELELE 2017     –

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Traian Ene (Posca),  Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – George Botoghina, Vali Stoian (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

5 comentarii pentru acest articol

Comentariu