Liga 4 / Ionuț Babadac va conduce pe Ajax Botoroaga cu Seaca. Programul meciurilor și brigăzile de arbitrii în etapa cu numărul 8

Data 12 Oct. 2017, categoria Fotbal Liga IV

babadac1Liga a- IV-a – Sambata 14.10.2017  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30
1) ACS AJAX BOTOROAGA – CS ASC SEACA     –
Ionut Babadac  (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Rosiori de Vede), Bogdan Constantin (Peretu), Rez. Catalin Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – Florin Popescu, Aurel  Mihai  (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

2) C.S. NANOV – CS AVINTUL BRAGADIRU     –
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Mihai Calin, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

3) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – AS TINERETUL SILISTEA     –
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Florin Stan (Poroschia), Danut Miu (Rosiori de Vede), Rez. Alexandru Catruna (Plosca) – seniori

Alexandru Catruna (Plosca) – Seher Karabiyk (Bragadiru), Tibi Spataru (Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

4) CS RAPID BUZESCU – ACF DUNAREA ZIMNICEA     –
Ionut Dogeanu (Videle) – Aurel Tanase, Stelian Purcarea (ambii Rosiori de Vede),Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Vlad Ruta, Andrei Toma (toti Videle) – juniori

Observator:  Alexandru Bajan (Videle)

5) AS  VIITORUL BUTESTI – CS UNIREA TIGANESTI     –
Catalin Columban (Videle) – Alin Soare (Turnu Magurele), Alexandru Draghici  (Videle), Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Adrian Mutu (Alexandria) – Adrian Sisu (Plosca), Daniel Jianu (Alexandria) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

6) FCM 2 ALEXANDRIA – CS VIATA NOUA OLTENI     – nu se  disputa
7) ACS DRAGANESTI VLASCA – A.S. ATLETIC ORBEASCA     –
Mihai Tatara – Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele), Alexandru Petre (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Valentina Manole, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

8) C S METALUL PERETU – ACS ASTRA PLOSCA     –
Aurel Peia (Alexandria) – Mihai Bajan (Videle), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Georgel Dumitru (Rosiori de Vede) – seniori

Georgel Dumitru – George Botoghina, Daniel Preda (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

Comentariu