Liga 4 / Meciuri usoare pentru Rapid Buzescu si Astra Plosca. Programul etapei de maine si brigazile de arbitrii

Data 27 Apr. 2018, categoria Fotbal Liga IV

lunca-buzescu03Liga a- IV-a – Sambata 28.04.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) ACS AJAX BOTOROAGA – CS METALUL PERETU     –
Ionut Dogeanu (Videle) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Stefan  Creanga (Turnu Magurele), Rez. Catalin Columban  (Videle) – seniori

Catalin Columban – Marius Salici, Dorinel Luca (toti Videle) – juniori

Observator:  Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2) CS NANOV – CS ASC SEACA     –
Alin Soare – Cosmin Ciocan (ambii Turnu Magurele), Traian Ene (Plosca), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Aurel Mihai, Daniel Preda (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

3) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – CS AVINTUL BRAGADIRU     –
Adrian Buica – Catalina Nan (ambii Alexandria), Ilie Constantin (Tatarastii de Sus), Rez. Ionela Lungu (Galateni) – seniori

Ionela Lungu (Galateni) – Daniel Jianu (Alexandria), Sorin Sisu (Plosca) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

4) CS RAPID BUZESCU – AS TINERETUL SILISTEA     –
Liviu Minca (Videle) – Alexandru Petre (Rosiori de Vede), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Georgel Dumitru (Rosiori de Vede) – seniori

Georgel Dumitru – Gabriel Costea, David Loncea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

5) AS VIITORUL BUTESTI – ACF DUNAREA ZIMNICEA     –
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel (Rosiori de Vede), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Alexandru Catruna (Plosca) – seniori

Alexandru Catruna (Plosca) –  Tiberiu Spataru, Stefan Croitoru (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

6) FCM 2 ALEXANDRIA – C S UNIREA TIGANESTI     –
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Bogdan Constantin (Peretu), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Mihai Mitrofan, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu  (Turnu Magurele)

7) ACS DRAGANESTI VLASCA – CS VIATA NOUA OLTENI     – nu se disputa

8) ACS ASTRA PLOSCA – A.S. ATLETIC ORBEASCA     –

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Ionut Vintila, Mihai Petrescu (ambii Videle), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Alexandru Sima, Mihai Calin (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

8 comentarii pentru acest articol

Comentariu