Liga 4 / Programul etapei cu numarul 7. Ajax Botoroaga intalneste pe Vointa Saelele 2017

Data 04 Oct. 2018, categoria Fotbal Liga IV

botoroagaLiga a- IV-a – Sambata 06.10.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS METALUL PERETU – ACS ATLETIC ORBEASCA     –
Mircea Belinas (Zimnicea) – Mihai Calin (Turnu Magurele), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Marius Untesu (Turnu Magurele) – seniori

Marius Untesu – Octavian  Petre, Daniel Gidea (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Nicu  Lixandru (Alexandria)

2) AS VIITORUL BUTESTI – STA     –

3) AS VICTORIA LUNCA – CS UNIREA TIGANESTI     –
Ionut Bobe (Videle) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Alexandru Draghici (Videle), Rez. Cristian Mihai (Turnu Magurele) – seniori

Cristian Mihai – Valentin Stoian, Marius Burlacu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

4) CS RAPID BUZESCU – ACS DRAGANESTI VLASCA     –
Ionut Dogeanu (Videle) – Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Mihai Petrescu (Videle), Rez. Stefan Croitoru (Alexandria) – seniori

Stefan Croitoru – Teodor  Dimancea (ambii Alexandria), Marian Mustaciosu (Guruieni) – juniori

Observator: George  Popa (Alexandria)

5) ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS UNIREA MOSTENI     –
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Catalin Popa (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

6) ACS UNIREA BRINCENI – ACF DUNAREA ZIMNICEA     –
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Daniel Ene (Plosca), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu  (Guruieni) – Teodor Oancea, Marius Pate (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

7) ACS AJAX BOTOROAGA – AS VOINTA SAELELE 2017     –
Adrian Buica (Alexandria) – Stelian Purcarea (Peretu), Traian Ene (Plosca), Rez. Stefan Luca (Alexandria) – seniori

Stefan Luca – Florin Ciobanu, Andrei Toma (toti Vidle) – junior

Observator:Ionel Turlete (Videle)

8) CSM 2 ALEXANDRIA – ACS ASTRA PLOSCA     –

Mihai Tatara – Alin Soare (ambii turnu Magurele), Daniel Miu (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Eduard Fratila, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu