LIGA 4 | PROGRAMUL RETURULUI | 2019-2020

Data 09 ian.. 2020, categoria Teleorman Sport, Sport national, Fotbal Liga IV

In acest an, Liga 4 incepe mai devreme, pe 22 Februarie 2020, ia start returul campionatului judetean de fotbal, Unirea Tiganesti se afla pe priam pozitie la 7 lungimi distanta de locurile 2 si 3, Ajax Botoroaga, respectiv, Rapid Buzescu si pare pricipala favorita la castigarea competitiei.

Program competitional

Etapa XVI – 22.02.2020

CSM 2 ALEXANDRIA – ACS ATLETIC ORBEASCA

AS VIITORUL BUTESTI – AS VOINTA SAELELE 2017

AS VICTORIA LUNCA – CS UNIREA TIGANESTI

ACS ASTRA PLOSCA – AS UNIREA MOSTENI

ACS AJAX BOTOROAGA – AS AVINTUL STEJARU

CS METALUL PERETU – ACS DRAGANESTI VLASCA

ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

CS RAPID BUZESCU – AS STEAUA SPATAREI

Etapa XVII – 29.02.2020

ACS ATLETIC ORBEASCA- AS VIITORUL BUTESTI

AS VOINTA SAELELE 2017 – AS VICTORIA LUNCA

CS UNIREA TIGANESTI -ACS ASTRA PLOSCA

AS UNIREA MOSTENIA – ACS AJAX BOTOROAG

A.S. AVINTUL STEJARU – CS METALUL PERETU

ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS AVANTUL BRAGADIRU

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – CS RAPID BUZESCU

A.S. STEAUA SPATAREI- CSM 2 ALEXANDRIA

Etapa XVIII – 07-03-2020

CSM 2 ALEXANDRIA -AS VIITORUL BUTESTI

AS VICTORIA LUNCA – ACS ATLETIC ORBEASCA

ACS ASTRA PLOSCA- AS VOINTA SAELELE 2017

ACS AJAX BOTOROAGA – CS UNIREA TIGANESTI

CS METALUL PERETU – AS UNIREA MOSTENI

ACS AVANTUL BRAGADIRU – A.S. AVINTUL STEJARU

CS RAPID BUZESCU – ACS DRAGANESTI VLASCA

AS STEAUA SPATAREI -ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Etapa XIX – 14.03.2020

AS VIITORUL BUTESTI – AS VICTORIA LUNCA

ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS ASTRA PLOSCA

AS VOINTA SAELELE 2017- ACS AJAX BOTOROAGA

CS UNIREA TIGANESTI – CS METALUL PERETU

AS UNIREA MOSTENI – ACS AVANTUL BRAGADIRU

AS AVINTUL STEJARU – CS RAPID BUZESCU

ACS DRAGANESTI VLASCA – AS STEAUA SPATAREI

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – CSM 2 ALEXANDRIA

Etapa XX – 21.03.2020

CSM 2 ALEXANDRIA – AS VICTORIA LUNCA

ACS ASTRA PLOSCA – AS VIITORUL BUTESTI

ACS AJAX BOTOROAGA -ACS ATLETIC ORBEASCA

CS METALUL PERETU – AS VOINTA SAELELE 2017

ACS AVANTUL BRAGADIRU- CS UNIREA TIGANESTI

CS RAPID BUZESCU – AS UNIREA MOSTENI

A.S. STEAUA SPATAREI – A.S. AVINTUL STEJARU

ACS CETATEA TURNU MAGURELE -ACS DRAGANESTI VLASCA

Etapa XXI – 28.03.2020

AS VICTORIA LUNCA – ACS ASTRA PLOSCA

AS VIITORUL BUTESTI – ACS AJAX BOTOROAGA

ACS ATLETIC ORBEASCA – CS METALUL PERETU

AS VOINTA SAELELE 2017- ACS AVANTUL BRAGADIRU

CS UNIREA TIGANESTI – CS RAPID BUZESCU

AS UNIREA MOSTENI – A.S. STEAUA SPATAREI

A.S. AVINTUL STEJARU- ACS CETATEA TURNU MAGURELE

ACS DRAGANESTI VLASCA – CSM 2 ALEXANDRIA

Etapa XXII – 04.04.2020

CSM 2 ALEXANDRIA – ACS ASTRA PLOSCA

ACS AJAX BOTOROAGA – AS VICTORIA LUNCA

CS METALUL PERETU – AS VIITORUL BUTESTI

ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS ATLETIC ORBEASCA

CS RAPID BUZESCU – AS VOINTA SAELELE 2017

A.S. STEAUA SPATAREI- CS UNIREA TIGANESTI

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – AS UNIREA MOSTENI

ACS DRAGANESTI VLASCA- A.S. AVINTUL STEJARU

Etapa XXIII – 11.04.2020

ACS ASTRA PLOSCA – ACS AJAX BOTOROAGA

AS VICTORIA LUNCA – CS METALUL PERETU

AS VIITORUL BUTESTI- ACS AVANTUL BRAGADIRU

ACS ATLETIC ORBEASCA -CS RAPID BUZESCU

AS VOINTA SAELELE 2017 – A.S. STEAUA SPATAREI

CS UNIREA TIGANESTI- ACS CETATEA TURNU MAGURELE

AS UNIREA MOSTENI – ACS DRAGANESTI VLASCA

A.S. AVINTUL STEJARU – CSM 2 ALEXANDRIA

Etapa XXIV – 18.04.2020

ACS AJAX BOTOROAGA – CSM 2 ALEXANDRIA

CS METALUL PERETU – ACS ASTRA PLOSCA

ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS VICTORIA LUNCA

CS RAPID BUZESCU – AS VIITORUL BUTESTI

A.S. STEAUA SPATAREI – ACS ATLETIC ORBEASCA

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – AS VOINTA SAELELE 2017

ACS DRAGANESTI VLASCA- CS UNIREA TIGANESTI

A.S. AVINTUL STEJARU – AS UNIREA MOSTENI

Etapa XXV – 25.04.2020

ACS AJAX BOTOROAGA – CS METALUL PERETU

ACS ASTRA PLOSCA – ACS AVANTUL BRAGADIRU

AS VICTORIA LUNCA – CS RAPID BUZESCU

AS VIITORUL BUTESTI – A.S. STEAUA SPATAREI

ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

AS VOINTA SAELELE 2017 -ACS DRAGANESTI VLASCA

CS UNIREA TIGANESTI- A.S. AVINTUL STEJARU

CSM 2 ALEXANDRIA – AS UNIREA MOSTENI

Etapa XXVI – 02.05.2020

CS METALUL PERETU – CSM 2 ALEXANDRIA

ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS AJAX BOTOROAGA

CS RAPID BUZESCU – ACS ASTRA PLOSCA

A.S. STEAUA SPATAREI – AS VICTORIA LUNCA

ACS CETATEA TURNU MAGURELE -AS VIITORUL BUTESTI

ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS ATLETIC ORBEASCA

A.S. AVINTUL STEJARU-AS VOINTA SAELELE 2017

AS UNIREA MOSTENI- CS UNIREA TIGANESTI

Etapa XXVII – 09.05.2020

CS METALUL PERETU – ACS AVANTUL BRAGADIRU

ACS AJAX BOTOROAGA- CS RAPID BUZESCU

ACS ASTRA PLOSCA – A.S. STEAUA SPATAREI

AS VICTORIA LUNCA – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

AS VIITORUL BUTESTI – ACS DRAGANESTI VLASCA

ACS ATLETIC ORBEASCA – A.S. AVINTUL STEJARU

AS VOINTA SAELELE 2017 – AS UNIREA MOSTENI

CSM 2 ALEXANDRIA – CS UNIREA TIGANESTI

Etapa XXVIII – 16.05.2020

ACS AVANTUL BRAGADIRU – CSM 2 ALEXANDRIA

CS RAPID BUZESCU – CS METALUL PERETU

A.S. STEAUA SPATAREI – ACS AJAX BOTOROAGA

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – ACS ASTRA PLOSCA

ACS DRAGANESTI VLASCA – AS VICTORIA LUNCA

A.S. AVINTUL STEJARU – AS VIITORUL BUTESTI

AS UNIREA MOSTENI – ACS ATLETIC ORBEASCA

CS UNIREA TIGANESTI – AS VOINTA SAELELE 2017

Etapa XXIX – 23.05.2020

ACS AVANTUL BRAGADIRU – CS RAPID BUZESCU

CS METALUL PERETU – A.S. STEAUA SPATAREI

ACS AJAX BOTOROAGA- ACS CETATEA TURNU MAGURELE

ACS ASTRA PLOSCA – ACS DRAGANESTI VLASCA

AS VICTORIA LUNCA – A.S. AVINTUL STEJARU

AS VIITORUL BUTESTI – AS UNIREA MOSTENI

ACS ATLETIC ORBEASCA- CS UNIREA TIGANESTI

CSM 2 ALEXANDRIA – AS VOINTA SAELELE 2017

Etapa XXX – 30.05.2020

CS RAPID BUZESCU – CSM 2 ALEXANDRIA

A.S. STEAUA SPATAREI – ACS AVANTUL BRAGADIRU

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – CS METALUL PERETU

ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS AJAX BOTOROAGA

A.S. AVINTUL STEJARU – ACS ASTRA PLOSCA

AS UNIREA MOSTENI- AS VICTORIA LUNCA

CS UNIREA TIGANESTI – AS VIITORUL BUTESTI

AS VOINTA SAELELE 2017 – ACS ATLETIC ORBEASCA

Comentariu