Liga 4 / Rapid Buzescu joaca la CSM 2 Alexandria iar Unirea Brinceni intalneste pe Atletic Orbeasca pe teren propriu

Data 08 nov.. 2018, categoria Fotbal Liga IV

Liga a- IV-a – Sambata 10.11.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

1) ACS DRAGANESTI VLASCA – CS UNIREA TIGANESTI     – 
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Ionel Galateanu (Guruieni), Rez. Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Andrei Grecu  (Scrioastea) – Valentin Stoian (Rosiori de Vede), Gabriel Costea (Maldaeni) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2) AS UNIREA MOSTENI – STA     – 

3) ACF DUNAREA ZIMNICEA – CS METALUL PERETU     – 
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Sorin Manea (Alexandria), Constantin  Ilie (Tatarastii de Sus),Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Eduard Fratila, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

4) AS VOINTA SAELELE 2017 – AS VIITORUL BUTESTI     – 
Mircea Belinas (Zimnicea) – Traian Ene (Plosca), Alexandru Petre (Rosiori de Vede), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Sorin Sisu (Plosca), Alin Pana (Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

5) ACS ASTRA PLOSCA – AS VICTORIA LUNCA     – 
Marius Bobe (Videle) – Ovidiu Marinel (Brebina), Dorinel Luca ( Videle), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalin Dobre, Marius Burlacu (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

6) CSM 2 ALEXANDRIA – CS RAPID BUZESCU     – 
Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Andrei Toma, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

7) ACS AJAX BOTOROAGA – ACS AVANTUL BRAGADIRU     – 
Catalin Columban (Videle) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Marius Oancea, Valentin Mihaila (toti Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

8) ACS UNIREA BRINCENI – ACS ATLETIC ORBEASCA     – 

Marius Untesu  (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Ionut Nita, Florin Baciu (toti Videle) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

9 comentarii pentru acest articol

Comentariu