Liga 4 / Ultima etapa a turului de campionat. Programul meciurilor si brigazile de arbitrii. Va schimba Victoria Lunca liderul?

Data 06 dec.. 2018, categoria Fotbal Liga IV

Liga a- IV-a – Sambata 08.12.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30  – ultima  etapa a turului de campionat

1) ACS ATLETIC ORBEASCA – AS UNIREA MOSTENI     – 
Catalin  Columban (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Ionut  Carabasu (Turnu Magurele) – seniori

Ionut Carabasu – Bogdan Doicut, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

2) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA     – 
Andrei  Cristian (Turnu Magurele) – Andrei Baciu (Videle), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Tibi  Spataru, Sefan Croitoru (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

3) CS UNIREA TIGANESTI – AS VOINTA SAELELE 2017     – 
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Alexandru Dima (Olteni), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Andrei  Grecu (Scrioastea) – seniori

Andrei  Grecu (Scrioastea) – Lucian Epure (Cosoteni), Marius Burlacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

4) STA – ACS ASTRA PLOSCA     – 

5) CS METALUL PERETU – CSM 2 ALEXANDRIA     – 
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Dorinel  Luca, Florin Baciu (toti Videle) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

6) AS VIITORUL BUTESTI – ACS AJAX BOTOROAGA     – 
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel, Stefan Stinga (ambii Rosiori de Vede), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalin Popa, Daniel Preda (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

7) AS VICTORIA LUNCA – ACS UNIREA BRINCENI     – 
Mircea Belinas (Zimnicea) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Bogdan  Constantin (Peretu), Rez. Ionela  Lungu (Galataeni) – seniori

Ionela  Lungu (Galataeni) – Adrian Mutu (Alexandria), Sorin Sisu (Plosca) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

8) CS RAPID BUZESCU – ACS AVANTUL BRAGADIRU     – 

Adrian Buica (Alexandria) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila (Turnu Magurele) – Ionut Nita (Videle), Alexandru Sima (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 

10 comentarii pentru acest articol

  • De. Ce??

    Cei care Spune-ți ca Buzescu va face de ras, Alexandria nu v.a făcut de ras cu Horezu?? Roșiori nu v.a făcut de ras cu Horezu??turnu nu v.a făcut de ras cu Horezu?? Toate au luat bătaie de la Horezu, cum facem, doar Buzescu va face de ras?? Doar la ei aveți pretenții??

  • Viorel

    Lunca sigur scimba lideru.. Sa nu ia vreo 9 asa ! Sau mai rau…….

  • Geo

    Bai puscariilor, astia de la Buzescu, faceti toate manevrele la AJF. Vreti voi titlul de compioni ai judetului, Buica si iar Buica , apoi tot Buica ….. vreti sa va distantati voi de restul echipelor . Aveti grija ca la baraj nu mai e Buica.

  • ptr rapid

    La ce naiba va duceti sa ne faceti iar judetul de râs? 8-0 cu horezu ati uitat?V-a furat intradevar arbitrul la horezu la golul 6 si 7 dar pana atunci?

  • Marian

    Rezultatele nu le avem si noi?!

  • Rapid

    Buzescu pe sabia lor sunt acolo sus..Nu tragem la campionat..dar nici nu ne dăm intr.o parte . Cine e mai bun sa castige.dar sa castige pe teren. nu cu cătălina la tușă .sa te faca varză la comanda cui știm noi

  • ajf

    mikake_mitrache este circul dupa fata Pamantului

  • ajf

    bai ajf nu va mai potoliti cu delegarile astea de gazdari la buzescu?

  • Xxxx

    Iar mitrache ? Iar circ:)))

  • petrica

    Ce titlu plin de ironie!!!!!

Comentariu