Liga 4|Delegări Arbitri

Data 05 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport

Liga a- IV-a – Sambata 07.09.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

01 AS VIITORUL BUTESTI – ACS ATLETIC ORBEASCA

Aurel Peia (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Liviu Barbu (Videle), Rez. Florin Baciu (Videle) –seniori

Stelian Purcarea (Rosiori de Vede) – Florin Baciu (Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiri de Vede)

02. AS VICTORIA LUNCA – AS VOINTA SAELELE 2017

Mircea Belinas (Zimnicea) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez.Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Carabasu, Mihai Calin (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

03. ACS ASTRA PLOSCA – CS UNIREA TIGANESTI

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez.

Leonard Epure (Cosoteni) – seniori

Aurel Tanase (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Cristian Mustatea (Maldaeni) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

04. ACS AJAX BOTOROAGA – AS UNIREA MOSTENI

Traian Ene (Plosca) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Teodor Oancea (Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

05. CS METALUL PERETU – A.S. AVINTUL STEJARU

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Dorinel Luca (Videle), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Mihai Cazacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

06. ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS DRAGANESTI VLASCA

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Sorin Manea (Alexandria), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Luca Fudulu (ambii Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

07. CS RAPID BUZESCU – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Liviu Minca (Videle) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalin Dobre, Cristinel Javla (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator:Iulian Ancu (Alexandria)

08. CSM 2 ALEXANDRIA – A.S. STEAUA SPATAREI

Marian Grosu (Buzescu) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Andrei Grecu (Scrioastea), Marius Burlacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu