LIGA 5 | DELEGARI ARBITRI

Data 23 nov.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Onoare

Liga a-V-a –  Duminica  24.11.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – ACS VIITORUL VIDELE

Ionela Lungu – Monica Rizea (ambii Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) – Monica Rizea, Pavelina Ciornei (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

CS FLACARA CALINESTI – AS RECOLTA SFINTESTI

Robert Chioreanu (Turnu Magurele) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Daniel Neagu (Alexandria) – seniori

Daniel Neagu – Mihnea  Balan, Elena Mustatea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS VIITORUL DIDESTI

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Alexandru Dinca (Videle), Dorinel Luca (Mereni) – seniori

Alexandru  Dinca (Videle) – Albert Creanga, Florin Bozeanu  (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

C S VIRTOAPE – AS FLACARA LITA

Catalin Columban (Videle) – Adrian Mutu, Tibi Spataru (ambii Alexandria) – seniori

Adrian Mutu (Alexandria) – Ionut Predoi, Sorin Beianu (ambii Botoroaga) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – CS VITANESTI

Aurel Peia (Alexandria) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Daniel Ene (Plosca) – seniori

Daniel Ene (Posca) – Florin Mitran, Gabriel Dobeanu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

ACS TINERETUL SUHAIA – AS VIITORUL SACENI

Cristian Mihai (Rosiori de Vede) – Cristian Creanga, Alexandru Sima (ambii Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Sima – Cristian Mustatea, Alexandru Corbea  (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS VIITORUL BLEJESTI

Felix Oprescu (Rosiroi de Vede) – Lucian Epure (Cosoteni), Gabriel Costea (Maldaeni) – seniori

Lucian Epure  (Cosoteni)– Gabriel Costea (Maldaeni), Leonard  Epure (Cosoteni) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

AS PROGRESUL NENCIULESTI – AS GLORIA MERISANI

Catalina Nan (Alexandria) – Octavian Petre, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Luca Fudulu – Radu Anghel, Rares Ganea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Cristea Ilie (Turnu Magurele)

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu