LIGA 5 | DELEGARI ARBITRI

Data 28 feb.. 2020, categoria Teleorman Sport, Fotbal Onoare

Liga a-V-a – Duminica 01.03.2020 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

 AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – ACS TINERETUL SUHAIA

Traian Ene (Plosca) – Cristian Mihnea, Felix Oprescu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Adrian Mutu (Alexandria) – Catalin Dobre, Cristian Mustatea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

 

AS PROGRESUL NENCIULESTI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Ionut Dogeanu (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Adrian Cojocaru (Zimnicea) – seniori

Marius Pate – George Tobosaru (ambii Alexandria), Ion Galateanu (Guruieni) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

AS GLORIA MERISANI – CS VIRTOAPE

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Robert Chioreanu, Ionut Nicolae (ambii Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Lucian Epure, Leonard Epure (ambii Cosoteni) – juniori

Observator: George Haidu (Maldaeni)

AS VIITORUL BLEJESTI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Sorin Manea (Alexandria) – Ionut Purcea, Mihai Traistaru (ambii Videle) – seniori

Stefan Luca – Florin Ciobanu, Sorin Beianu (toti Videle) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

AS VIITORUL SACENI – CS FLACARA CALINESTI

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Eduard Fratila (Turnu Magurele) – Marian Burcin, Rares Stancu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

 CS VITANESTI – ACS VIITORUL VIDELE

Adrian Buica (Alexandria) – Stefan Creanga, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Mihai Slateanu (Nanov) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Luca Fudulu (Alexandria) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

AS FLACARA LITA – AS RECOLTA SFINTESTI

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Cristian Creanga (Turnu Magurele), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori

Octavian Petre – Robert Carp, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

AS VIITORUL DIDESTI -ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Marian Grosu (Buzescu) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Florentina Oprea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu