Liga 5| Delegari arbitri

Data 13 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Onoare

Liga a-V-a – Duminica 15.09.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

01.ACS TINERETUL SUHAIA – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Adrian Mutu, Catalina Nan (Ambii Alexandria) – seniori

Catalina Nan (Alexandria) – Cristian Ilie (Turnu Magurele), Adrian Mutu (Alexandria) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

02.AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Mihai Rotaru (Alexandria) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Stefan Creanga – Robert Carp (ambii Turnu Magurele), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

03.AS PROGRESUL NENCIULESTI – CS VIRTOAPE

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Daniel Neagu (Alexandria), Danut Miu (Rosiori de Vede) – seniori

Stefan Croitoru – Daniel Neagu (ambii Alexandria), George Simion (Izvoarele) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

04.AS GLORIA MERISANI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Cristi Javla (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

05.AS VIITORUL BLEJESTI – CS FLACARA CALINESTI

Ionut Dogeanu (Videle) – Marian Grecu (Scrioastea), Mihai Traistaru (Videle) – seniori

Gabriel Costea (Rosiori de Vede) – Ionut Predoi (Botoroaga), Marius Burlacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

06.AS VIITORUL SACENI – ACS VIITORUL VIDELE

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

George Botoghina (Rosiori de Vede) – Cristian Mustatea (Maldaeni), Florentina Oprea (Merisani) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

07.CS VITANESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI

Cristian Beznea (Piatra) – Andrei Baciu, Mihai Bajan (ambii Videle) – seniori

Constantin Vaduva (Zimnicea) – Gabriel Marin (Alexandria), Cristian Beznea (Piatra) – juniori

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

08.AS FLACARA LITA – AS VIITORUL DIDESTI

Bogdan Pana (Alexandria) – Ionut Carabasu (turnu Magurele), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) –Ionut Carabasu (Turnu Magurele), Ionut Neda (Izvoarele) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

1 Comentariu

  • ITALIANU

    DOMNULE REPORTER DĂ REZULTATELE FINALE LA LIGA A 5 A ȘI A 6 A CE FACI AI ADORMIT SAU AI CONCEDIU DE CE MAI AI SAIT DE SPORT PE NET

Comentariu