Liga 5| Delegari arbitri

Data 21 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport

 

 

Liga a-V-a –  Duminica  22.09.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – ACS TINERETUL SUHAIA

Aurel Peia (Alexandria) – Stelian Purcarea, Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Mihai Cazacu – George Tobosaru, Aurel Peia (toti Alexandria) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

C S VIRTOAPE – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

Ionut Dogeanu (Videle) – Stefan Croitoru (Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra) – seniori

Ionut Dogeanu (Videle) – Sorin Beianu, Ionut Predoi (ambii Botoroaga) – juniori

Observator:Viorel Nicolescu (Videle)

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS PROGRESUL NENCIULESTI

Robert Chioreanu (Turnu Magurele) – Marian Grecu (Scrioastea), Lucian Epure (Rosiori de Vede) – seniori

Marian Grecu (Scrioastea) –Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Lucian Epure (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

CS FLACARA CALINESTI – AS GLORIA MERISANI

 Cristian Ilie – Cristian Creanga, Dan Ciucu (toti Turnu Magurele) – seniori

Dan Ciucu (Turnu Magurele) – Radu Anghel, Sorin Manea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

ACS VIITORUL VIDELE – AS VIITORUL BLEJESTI

Mihai Rotaru (Alexandria) – Florin Ciobanu (Mereni), Florin Baciu (Videle) – seniori

Florin Baciu – Alin Marin, Mihai Rotaru (toti Alexandria) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

AS RECOLTA SFINTESTI – AS VIITORUL SACENI

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Adrian Mutu  (Alexandria), Aurel Tanase (Rosiori de Vede) – seniori

Adrian Mutu – Ianis Asadurian (ambii Alexandria), Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

AS VIITORUL DIDESTI – CS VITANESTI

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Alexandru Prodan (Turnu Magurele), Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Edaurd Fratila (Turnu Magurele) – Cristian Javla, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS FLACARA LITA

Sorin Manea – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Daniel Neagu (Alexandria) – Cristian Ilie, Mihai Mitrofan (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Hariton  Iagaru (Alexandria)

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu