Liga 5 | Delegări arbitri | Etapa 6

Data 06 oct.. 2019, categoria Teleorman Sport

 

Liga a-V-a –  Duminica  06.10.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

C S VIRTOAPE – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Cristian Andrei  (Turnu Magurele) – Daniel Neagu, Adrian Mutu (ambii Alexandria) – seniori

Daniel Neagu (Alexandria) – Cristian Ilie (Turnu Magurele), Adrian Mutu (Alexandria) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – ACS TINERETUL SUHAIA

Sorin Manea (Alexandria) – Stefan Creanga, Bogdan Doicut (ambii Turnu Magurele) – seniori

Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Bogdan Doicut (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

CS FLACARA CALINESTI – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

Catalin Columban (Videle) – Ovidiu Marinel (Brebina), Lucian Epure (Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure (Rosiori de Vede) – Andreea Mirea, Catalin Columban (ambii Videle) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

ACSVIITORUL VIDELE – AS PROGRESUL NENCIULESTI

Adrian Buica (Alexandria) – Stelian Purcarea, Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Stelian Purcarea (Rosiori de Vede) – Marius Pate, Cosmin Negrea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

AS RECOLTA SFINTESTI – AS GLORIA MERISANI

Catalin Popa (Rosiori de Vede) –Dorinel  Luca, Florin Ciobanu (ambii Mereni) – seniori

Florin Ciobanu (Mereni) – Cristian Javla, Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Marian Zarna (Videle

AS VIITORUL DIDESTI – AS VIITORUL BLEJESTI

Mihai Rotaru  – Bogdan Pana (ambii Alexandria), Daniel Ene (Plosca) – seniori

Daniel Ene (Plosca) – Bogdan Pana, Mihai Rotaru (ambii Alexandria) – juniori

Observator:  Hariton Iagaru (Alexandria

AS FLACARA LITA – AS VIITORUL SACENI

Marian Grosu (Buzescu) – Cristian Creanga, Ionut Carabasu (ambii Turnu Magurele) – seniori

Teodor Oancea – Ianis Asadurian (ambii Alexandria), Marian Grosu (Buzescu) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – CS VITANESTI

Catalina Nan (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), George Tobosaru (Guruieni) – seniori

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Catalina Nan (Alexandria), George Tobosaru (Guruieni) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

1 Comentariu

Comentariu