LIGA 5 | DELEGĂRI ARBITRI

Data 26 oct.. 2019, categoria Teleorman Sport

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Adrian Buica – Adrian Mutu (ambii Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori

Adrian Mutu – Daniel Dobeanu (ambii Alexandria), Sorin Dinca (Bragadiru) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

C S VIRTOAPE – CS FLACARA CALINESTI

Catalina Nan (Alexandria) – George Tobosaru (Guruieni), Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), George Tobosaru (Guruieni) – juniori

Observator:  Ilie Poting (Turnu Magurele)

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – ACS  VITORUL VIDELE

Cristian Mihai (Rosiori de Vede) – Lucian Epure (Cosoteni), Catalin Dobre (Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure (Cosoteni) – Cristian Mihai, Catalin Dobre (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

ACS TINERETUL SUHAIA – AS RECOLTA SFINTESTI

Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Monica Rizea (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Stefan Creanga, Catalin Bozeanu (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS VIITORUL DIDESTI

Mihai Rotaru (Alexandria) – Alexandru Sima, Alin Soare (ambii Turnu Magurele) – seniori

Andrei Pavel – Marian Burcin, Camelia  Ivan (toti Alexandria) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

AS PROGRESUL NENCIULESTI – AS FLACARA LITA

Aurel Peia (Alexandria) – Liviu Barbu, Mihai Bajan (ambii Videle) – seniori

Marius Mihaila – Rares Ganea, Pavelina Ciornei (toti Alexandria) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

AS GLORIA MERISANI – CS VITANESTI

Alexandru  Sirbu (Rosiori de Vede) – Ion Cucu (Poroschia), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – Alexandru Sirbu, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

AS VIITORUL BLEJESTI – AS VIITORUL SACENI

Traian Ene (Plosca) – Stelian Purcarea (Peretu), Gabriel Costea (Maldaeni)

Darius Beznea (Piatra) – Traian Ene (Plosca), Ianis Asadurian (Alexandria)

Observtor: George Haidu (Maldaeni)

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu