Liga 5-Delegari Arbitri\Etapa 1

Data 29 aug.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Onoare

Liga a-V-a – Duminica 01.09.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1. AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Ciprian Bratoi, Bogdan Doicut (ambii Turnu Magurele) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuirti) – George Botoghina, Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

2. AS PROGRESUL NENCIULESTI – ACS TINERETUL SUHAIA

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Marius Sandulescu, Cristian Mihai (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Alin Pana (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Bogdan Pana (Alexandria) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

3. AS GLORIA MERISANI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Ionel Galeteanu (Guruieni), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori

Daniel Gidea – Bogdan Doicut, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

4. AS VIITORUL BLEJESTI – C S VIRTOAPE

Mihai Rotaru (Alexandria) – Dorinel Luca (Mereni), Mihai Traistaru (Videle) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) – Cosmin Negrea, Mihai Rotaru (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

5. 5. AS VIITORUL SACENI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Sorin Manea (Alexandria) – Stefan Creanga, Daniel Ciucu (ambii Turnu Magurele) – seniori

George Tobosaru – Sorin Manea (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

6. CS VITANESTI – CS FLACARA CALINESTI

Catalin Columban (Videle) – Daniel Neagu (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Stefan Luca – Ionut Predoi,Sorin Beianu (toti Videle) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

7. 7. AS FLACARA LITA – ACS VIITORUL VIDELE

Adrian Buica (Alexandria) – Danut Miu (Rosiori de Vede), Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Tibi Spataru – Adrian Buica, Luca Fudulu (toti Alexandria) – juniori

Observator: George Haidu (Maldaeni)

8. 8. AS VIITORUL DIDESTI – AS RECOLTA SFINTESTI

Sefan Stinga (Rosiori de Vede) – Adrian Mutu (Alexandria), Bogdan Croitoru (Zimnicea) – seniori

Catalin Popa – Gabriel Costea, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

3 comentarii pentru acest articol

  • olec

    HAI FLACĂRĂ LITA CU VICTORIA OLEC DIN GERMANIA VA ȚINE PUMNII VREAU 3- 0 PT FLACĂRĂ LITA

  • Segarcea

    Felix Oprescu….o panaramă de arbitru..

  • Victoras

    Intrați pe pagina de Facebook a primarului Alexandriei, Victor Dragusin și o sa vedeți buzele lui Bogdan Pana cât de lipite sunt…:)) ce comentariu de dragoste i-a scris……
    Așa înțelegem și noi cum poate fi arbitru un „astfel de atlet”
    cu fizicul lui impresionant!

Comentariu