LIGA 5 | PROGRAM RETUR | 2019-2020

Data 11 ian.. 2020, categoria Teleorman Sport

Program competitional

Etapa 16 / 23.02.2020

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

ACS TINERETUL SUHAIA – AS PROGRESUL NENCIULESTI

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS GLORIA MERISANI

CS VIRTOAPE – AS VIITORUL BLEJESTI

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS VIITORUL SACENI

CS FLACARA CALINESTI- CS VITANESTI

ACS VIITORUL VIDELE – AS FLACARA LITA

AS RECOLTA SFINTESTI- AS VIITORUL DIDESTI

Etapa 17 / 01.03.2020

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – ACS TINERETUL SUHAIA

AS PROGRESUL NENCIULESTI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

AS GLORIA MERISANI – CS VIRTOAPE

AS VIITORUL BLEJESTI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

AS VIITORUL SACENI – CS FLACARA CALINESTI

CS VITANESTI – ACS VIITORUL VIDELE

AS FLACARA LITA – AS RECOLTA SFINTESTI

AS VIITORUL DIDESTI -ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Etapa 18 / 08.03.2020

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI- ACS TINERETUL SUHAIA

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

CS VIRTOAPE – AS PROGRESUL NENCIULESTI

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS GLORIA MERISANI

CS FLACARA CALINESTI- AS VIITORUL BLEJESTI

ACS VIITORUL VIDELE – AS VIITORUL SACENI

AS RECOLTA SFINTESTI – CS VITANESTI

AS VIITORUL DIDESTI – AS FLACARA LITA

Etapa 19 / 15.03.2020

ACS TINERETUL SUHAIA- ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – CS VIRTOAPE

AS PROGRESUL NENCIULESTI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

AS GLORIA MERISANI – CS FLACARA CALINESTI

AS VIITORUL BLEJESTI – ACS VIITORUL VIDELE

AS VIITORUL SACENI- AS RECOLTA SFINTESTI

CS VITANESTI -AS VIITORUL DIDESTI

A.S. FLACARA LITA – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Etapa 20 / 22.03.2020

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI- ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

CS VIRTOAPE – ACS TINERETUL SUHAIA

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

CS FLACARA CALINESTI – AS PROGRESUL NENCIULESTI

ACS VIITORUL VIDELE – AS GLORIA MERISANI

AS RECOLTA SFINTESTI – AS VIITORUL BLEJESTI

AS VIITORUL DIDESTI – AS VIITORUL SACENI

AS FLACARA LITA – CS VITANESTI

Etapa 21 / 29.03.2020

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – CS VIRTOAPE

ACS TINERETUL SUHAIA – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – CS FLACARA CALINESTI

AS PROGRESUL NENCIULESTI – ACS VIITORUL VIDELE

AS GLORIA MERISANI – AS RECOLTA SFINTESTI

AS VIITORUL BLEJESTI – AS VIITORUL DIDESTI

AS VIITORUL SACENI- AS FLACARA LITA

CS VITANESTI -ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Etapa 22 / 05.04.2020

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – CS VIRTOAPE

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

CS FLACARA CALINESTI – ACS TINERETUL SUHAIA

ACS VIITORUL VIDELE – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

AS RECOLTA SFINTESTI – AS PROGRESUL NENCIULESTI

AS VIITORUL DIDESTI – AS GLORIA MERISANI

AS FLACARA LITA – AS VIITORUL BLEJESTI

CS VITANESTI -AS VIITORUL SACENI

Etapa 23 / 12.04.2020

CS VIRTOAPE – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – CS FLACARA CALINESTI

ACS TINERETUL SUHAIA – ACS VIITORUL VIDELE

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS RECOLTA SFINTESTI

AS PROGRESUL NENCIULESTI – AS VIITORUL DIDESTI

AS GLORIA MERISANI – AS FLACARA LITA

A.S. VIITORUL BLEJESTI – CS VITANESTI

AS VIITORUL SACENI -ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Etapa 24 / 18.04.2020 (Sambata Pastelui)

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

CS FLACARA CALINESTI – CS VIRTOAPE

ACS VIITORUL VIDELE – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

AS RECOLTA SFINTESTI -ACS TINERETUL SUHAIA

AS VIITORUL DIDESTI – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

AS FLACARA LITA – AS PROGRESUL NENCIULESTI

CS VITANESTI- AS GLORIA MERISANI

AS VIITORUL SACENI – AS VIITORUL BLEJESTI

Etapa 25 / 26.04.2020

A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – CS FLACARA CALINESTI

C S VIRTOAPE- ACS VIITORUL VIDELE

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS RECOLTA SFINTESTI

ACS TINERETUL SUHAIA – AS VIITORUL DIDESTI

A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS FLACARA LITA

AS PROGRESUL NENCIULESTI – CS VITANESTI

AS GLORIA MERISANI – AS VIITORUL SACENI

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS VIITORUL BLEJESTI

Etapa 26 / 03.05.2020

CS FLACARA CALINESTI- ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

ACS VIITORUL VIDELE – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

AS RECOLTA SFINTESTI – C S VIRTOAPE

AS VIITORUL DIDESTI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

AS FLACARA LITA – ACS TINERETUL SUHAIA

CS VITANESTI – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

AS VIITORUL SACENI – AS PROGRESUL NENCIULESTI

AS VIITORUL BLEJESTI – AS GLORIA MERISANI

Etapa 27 / 10.05.2020

CS FLACARA CALINESTI -ACS VIITORUL VIDELE

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS RECOLTA SFINTESTI

C S VIRTOAPE- AS VIITORUL DIDESTI

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS FLACARA LITA

ACS TINERETUL SUHAIA – CS VITANESTI

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS VIITORUL SACENI

AS PROGRESUL NENCIULESTI – AS VIITORUL BLEJESTI

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI- AS GLORIA MERISANI

Etapa 28 / 17.05.2020

ACS VIITORUL VIDELE – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

AS RECOLTA SFINTESTI – CS FLACARA CALINESTI

AS VIITORUL DIDESTI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

AS FLACARA LITA – CS VIRTOAPE

CS VITANESTI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

AS VIITORUL SACENI – ACS TINERETUL SUHAIA

AS VIITORUL BLEJESTI -AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

AS GLORIA MERISANI – AS PROGRESUL NENCIULESTI

Etapa 29 / 24.05.2020

ACS VIITORUL VIDELE – AS RECOLTA SFINTESTI

CS FLACARA CALINESTI – AS VIITORUL DIDESTI

AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS FLACARA LITA

CS VIRTOAPE – CS VITANESTI

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS VIITORUL SACENI

ACS TINERETUL SUHAIA – AS VIITORUL BLEJESTI

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS GLORIA MERISANI

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS PROGRESUL NENCIULESTI

Etapa 30 / 31.05.2020

A.S. RECOLTA SFINTESTI – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

AS VIITORUL DIDESTI – ACS VIITORUL VIDELE

A.S. FLACARA LITA – CS FLACARA CALINESTI

CS VITANESTI – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

AS VIITORUL SACENI – C S VIRTOAPE

A.S. VIITORUL BLEJESTI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

A.S. GLORIA MERISANI- ACS TINERETUL SUHAIA

AS PROGRESUL NENCIULESTI- A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

Comentariu