Liga 5, seriile 1 si 2 / Avintul Stejaru joaca cu Viitorul Saceni iar Cetatea Turnu Magurele cu Vointa Dunarea Pietrosani

Data 18 oct.. 2018, categoria Fotbal Onoare

liga5-042Liga a-V-a Seria I  Duminica  21.10.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) AS AVINTUL STEJARU – AS VIITORUL SACENI     –
Georgel Dumitru (Cucuieti) – Daniel Ene (Plosca), Stefan Croitoru (Alexandria)  – seniori

Stefan Croitoru – Cristina Tudorache, Ion Tutunaru  (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

2) AS INTER PURANI – AS GLORIA MERISANI     –
Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Mihai Jianu (Rosiori de Vede), Traian Ene (Plosca) – seniori

Lucian Epure (Cosoteni) – Catalin Popa (Rosiori de Vede), Leonard Epure (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

3) AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS RECOLTA SFINTESTI     –
Robert Tofan (Videle) – Alexandru Dima (Olteni), Mihai Bajan (Videle) – seniori

Alexandru Dima (Olteni) – Luca Fudulu, Stefania Leafu (toti Alexandria) – juniori

Observator: Marian Zirna (Videle)

4) AS VIITORUL DIDESTI – AS VIITORUL BLEJESTI     –
Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Eduard Fratila – Mihai Mitrofan, Tatiana Mitranus (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

5) CS VIRTOAPE – CS FLACARA CALINESTI     –

Aurel  Peia (Alexandria) – Robert Chioreanu, Cosmin Ciocan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) – Stefan Bunea (Alexandria), George Tobosaru (Guruieni) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica  21.10.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30
1) CS VITANESTI – ACS TINERETUL SUHAIA     –
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Alexandru Salici, Mihai Traistaru (ambii Videle) – seniori

Mihai  Calin – Bogdan Doicut, Mihai Tutunaru (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Marinel Pruna (Turnu Magurele)

2) AS PROGRESUL NENCIULESTI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA     –
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Ionel  Galateanu (Guruieni) – seniori

Alexandru Sima – Florin Pastrama, Mihai Radu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Florin Raducanu (Zimnicea)

3) AS STEAUA SPATAREI – AS FLACARA LITA     –
Cristian Beznea (Piatra) – Alexandru Dinca, Dorinel Luca (ambii Videle) – seniori

Ionut Nta  (Videle) – Cristian Beznea (Piatra), Valentin Mihaila (Alexandria) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

4) AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS TELEORMANUL TROIANUL     –
Marian Grosu (Buzescu) – Andrei Grecu  (Rosiori de Vede), Cristian Creanga (Turnu Magurele) – seniori

Andrei Grecu (Scrioastea) – Florin Popescu (Rosiori de Vede), Gabriel Costea (Maldaeni) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

5) ACS CETATEA TURNU MAGURELE – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI     –

Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Catalina Nan, Daniel Neagu (ambii Alexandria) – seniori

Daniel Preda – Catalin Dobre, Marius Burlacu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

6 comentarii pentru acest articol

Comentariu