Liga 5, seriile 1 si 2 / Cetatea Turnu Magurele intalneste pe Flacara Lita iar Segarcea Vale pe Progresul Nenciulesti. Programul meciurilor si brigazile de arbitrii pentru jocurile din aceasta etapa

Data 21 Sep. 2018, categoria Fotbal Onoare

nenciulestiLiga a-V-a Seria I  Duminica  23.09.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) A.S. VIITORUL BLEJESTI – AS VIITORUL SACENI     –
Aurel  Peia (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Ionel  Galateanu (Guruieni) – seniori

Mihai Petrescu – Sorin Beianu (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

2) CS FLACARA CALINESTI – A.S. GLORIA MERISANI     –
Catalin Columban – Alexandru Dinca, Dorinel Luca (toti  Videle) – seniori

Mihai Tutunaru – Daniel Gadea, Alexandru Pistaie  (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

3) C S VIRTOAPE – A.S. RECOLTA SFINTESTI     –
Ionut Dogeanu (Videle) – Dan Ciucu, Robert Chioreanu (ambii Turnu Magurele) – seniori

Robert Chioreanu – Dan Ciucu (ambii Turnu Magurele) Sorin Sisu (Plosca) – juniori

Observator: Marian Zirna (Videle)

4) AS VIITORUL DIDESTI – A S INTER PURANI     –
Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel (Brebina), Mihai Calin (Turnu Magurele) – seniori

Ovidiu Marinel (Brebina) – Gabreil Costea (Maldaeni), Catalin Popa (Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Marinel Pruna (Turnu Magurele)

5) A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – A.S. AVINTUL STEJARU     –

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Alexandru Draghici, Alexandru Salici (ambii Videle) – seniori

Valentin Teodorescu – Valentin Mihaila ( ambii Guruieni), George Tobosaru (Alexandria) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica  23.09.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) A.S. TELEORMANUL TROIANUL – ACS TINERETUL SUHAIA     –
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Peretu), George Botoghina (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sima – Mihai Mitrofan, Mihai Radu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

2) ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA     –
Marian Grosu (Buzescu) – Alin Soare, Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele) – seniori

Daniel Neagu (Alexandria) – Marian Grosu (Buzescu), Luca Fudulu (Alexandria) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

3) ACS CETATEA TURNU MAGURELE – A.S. FLACARA LITA     –
Adrian Buica (Alexandria) – Cristea Mihai, Marius Stoian (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Alin Pana – Adrian Buica, Teodor Oancea (toti Alexandria) – juniorí

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

4) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS PROGRESUL NENCIULESTI     –
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Ion Cucu (Poroschia), Bogdan Croitoru (Zimnicea) – seniori

Daniel Preda – Catalin Dobre, Florin Popescu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

5) A.S. STEAUA SPATAREI – CS VITANESTI     –

Liviu Minca  (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Andrei Baciu (Videle) – seniori

Andrei  Baciu (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Andrei Toma (Videle) – junior

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

10 comentarii pentru acest articol

Comentariu