Liga 5 / Virtoape joaca cu Viitorul Saceni iar Cetatea Turnu Magurele cu Tineretul Suhaia

Data 04 Oct. 2018, categoria Fotbal Onoare

CT _ Peretu - Virtoape 12Liga a-V-a Seria I  Duminica  07.10.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30
1) C S VIRTOAPE – AS VIITORUL SACENI     –
Robert Tofan (Videle) – Andrei  Grecu (Scrioastea), Mihai Bajan (Videle) – seniori

Mihai Bajan (Videle) – Leonard Epure (Cosoteni), Mihai Cazacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

2) AS VIITORUL DIDESTI – A.S. GLORIA MERISANI     –
Catalin Columban (Videle) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Alexandru Dinca (Videle) – seniori

Alexandru Dinca (Videle) – Daniel Gadea, Mihai Radu ( ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Haidu (Maldaeni)

3) A.S. AVINTUL STEJARU – A.S. RECOLTA SFINTESTI     –
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Alexandru Dima (Olteni) – seniori

Daniel Neagu  (Alexandria) –Alexandru Pastaie, Eduard Fratila  (ambii turnu Magurele) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

4) A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – A S INTER PURANI     –
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Ionel Galateanu (Guruieni)- seniori

Ionel Galateanu (Guruieni) – Alexandru Sima, Bogdan Doicut (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Emil Tomescu (Turnu Magurele)

5) CS FLACARA CALINESTI – A.S. VIITORUL BLEJESTI     –
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Catalina Nan (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Valentin Mihaila (Guruieni) – George Tobosaru (Alexandria), Stefan Bunea (Magura) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut  (Turnu Magurele)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica  07.10.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30
1) ACS CETATEA TURNU MAGURELE – ACS TINERETUL SUHAIA     –
Sorin  Manea (Alexandria) – Marian Grecu (Scrioastea), George Botoghina (Rosiori de Vede) – seniori

Sorin Sisu (Plosca) – Sorin Manea (Alexandria), Ionut Neda (Izvoarele) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

2) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA     –
Adrian Mutu  (Alexandria) – Marius Stoian, Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure (Cosoteni) – Catalin Tutunaru, Adrian Mutu (ambii Alexandria) – juniori

Observator:  Cornel  Stuparu  (Turnu Magurele)

3) CS VITANESTI – A.S. FLACARA LITA     –
Aurel Peia (Alexandria)  – Andrei Baciu, Alexandru Salici (ambii Videle) – seniori

Andrei  Baciu (Videle) – Ana Trifu (Alexandria), Alexandru Salici (Videle) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

4) A.S. STEAUA SPATAREI – AS PROGRESUL NENCIULESTI     –
Adrian Buica (Alexandria) – Alin Soare, Octavian Petre (ambii Turnu Magurele) – seniori

Valentin Teodorescu (guruieni) – Florentina Iancu (Izvoarele), Cristina Visan (Rasmiresti) – juniori

Observator:  Dan Prodan (Turnu Magurele)

5) ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. TELEORMANUL TROIANUL     –

Cristian Beznea (Piatra) – Ovidiu Marinel (Brebina), Daniel Preda (Rosiori de Vede) – seniori

Marinel Ovidiu (Brebina) – Camelia Molea, Cristina Tudorache (ambii Calinesti) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

4 comentarii pentru acest articol

Comentariu