Liga 6-Delegari Arbitri

Data 26 apr.. 2019, categoria Fotbal Promotie

Maine, in Liga 6 are loc etapa a 16 a.In seria 1 Real Videle este promovata matematic, in seria 2 lupta pare ca merge pana in ultima etapa si se va da intre nu mai putin de 3 echipe, Old Boys Alexandria care se deplaseaza la Calmatuiu de Sus si pare ca o asteapta un meci infernal si Unirea 2 Branceni care sta la panda si asteapta orice pas gresit al celor 2 echipe.

 

Liga a-VI-a Seria I  Sambata  27.04.2019   Ora: 11,00 

1) AS TINERETUL RADOIESTI – AS VULTURII MERENI     – 
Daniel Ciucu (Turnu Magurele) – Marius Burlacu, Catalin Dobre (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

2) AS VEDEA – AS FLACARA TALPA II     – 
Ionel  Galateanu (Guruieni) – Sorin Sisu (Plosca), Luca Fudulu (Alexandria)

Observator; George Floricel (Alexandria)

3) CS OLTENI -TELEORMAN – AS REAL VIDELE     – 
Mihai Rotaru– Adrian Mutu (ambii Alexandria), Constantin Vaduva (Zimnicea)

Observator: Nicu Lixandru (Alexandria)

4) AS RECOLTA COPACEANCA – ACS SOIMII SCRIOASTEA     – 
Stefan Luca – Dorinel Luca (ambii Mereni), Mihai Traistaru (Videle)

Observator: Marian Zirna (Videle)

5) AS SPICUL BALACI – AS REAL BEUCA     – 

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Marian Grecu (Scrioastea), Marian Nicula (Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

 

Liga a-VI-a Seria II  Sambata  27.04.2019  Ora: 11,00 

1) CS VOINTA SALCIA – ACS IZVOARELE     – 
Marius  Sandulescu – Mihai Jianu, Daniel Preda (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

2) AS SPORTING CALMATUIU DE SUS – AS OLD BOYS ALEXANDRIA     – 
Cristian Andrei – Mihai Calin, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele)

Observator:  Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

3) CS ASC SEACA – AS PROGRESUL 2007 BOGDANA     – 
Valentin Teodorescu (Guruieni) – Marius Cocos (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

4) ACS UNIREA 2 BRINCENI – ACS ASTRA PLOSCA 2     – 
Cristian Ilie – Cornel Ghebaura, Robert Chioreanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (toti Turnu Magurele)

  • Jocul se disputa incepand cu ora 15:00

5) AS FLACARA 2015 CONTESTI – CS NANOV     – nu se  disputa

Comentariu