Liga 6| Delegari arbitri

Data 14 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Promotie

Maine, incepand cu ora 11:00, ia start noul sezon de liga 6. Pentru AS Dinamo Bogdana este primul meci oficial din istoria echipei care este infiintata in acest an.

Liga a-VI-a Seria I Duminica 15.09.2019 Ora: 11,00

01.AS RECOLTA COPACEANCA – AS STEAUA ROSIE MALDAENI

Valentin Teodorescu – Ionel Galateanu (Guruieni), Marius Cocos (Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

02.AS TINERETUL SILISTEA – AS SPICUL BALACI

Alexandru Sirbu – Marius Sandulescu, Marius Stoian (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

03.AS GLORIA DRACSENEI – CS OLTENI-TELEORMAN

Aurel Peia – Valentin Mihaila, George Tobosaru (toti Alexandria)

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

04.AS TELEORMANUL TROIANUL – ACS SOIMII SCRIOASTEA

Ciprian Bratoi – Laurentiu Mitrofan, Edaurd Fratila (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

*Jocul se va disputa pe terenul din ,,Peretu”

05.AS REAL BEUCA – AS VULTURII MERENI

Marian Grosu (Buzescu) – Alin Pana, Teodor Oancea (ambii Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

06.AS TINERETUL RADOIESTI – AS VEDEA

Catalin Columban – Ionut Nita (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

Liga a-VI-a Seria II Duminica 15.09.2019 Ora: 11,00

01.AS DUNAREA ISLAZ – ACS ASTRA PLOSCA 2

Alin Soare – Bogdan Doicut, Robert Chioreanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

02.AS SPORTING CALMATUIU DE SUS – AS DINAMO BOGDANA

Sorin Manea – Cosmin Negrea (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Gabriel Dragnea (Rosiori de Vede)

03.CS FLACARA CONTESTI – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

Stefan Stinga – Cristian Mihai (ambii Rosiori de Vede), Marian Grecu (Scrioastea)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

04.CS ASC SEACA – ACS IZVOARELE

Cornel Ghebaura – Mihai Calin, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

05.CS VOINTA SALCIA – ACS UNIREA BRINCENI

Marian Mustaciosu (Guruieni) – Andrei Pavel, Tibi Spataru (ambii Alexandria)

Observator: Florea Roman (Alexandria)

06.AS PROGRESUL 2007 BOGDANA – CS NANOV

Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Ovidiu Marinel (Brebina), Catalin Dobre (Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

7 comentarii pentru acest articol

Comentariu