Liga 6| Delegari arbitri

Data 21 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport

 Liga a-VI-a Seria I  Duminica  22.09.2019  Ora: 11,00 

AS SPICUL BALACI – AS RECOLTA COPACEANCA

Felix Oprescu – Catalin Dobre, Marian Nicula (toti Rosiori de Vede)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

CS OLTENI-TELEORMAN – AS TINERETUL SILISTEA  –  joc  amanat

ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS GLORIA DRACSENEI

Marius Sandulescu – Marius Burlacu, Lucian Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

AS VULTURII MERENI – AS TELEORMANUL TROIANUL

Andrei Baciu – Alexandru Dinca, Mihai Traistaru (toti Videle)

Observator: Marian Zarna (Videle)

AS VEDEA – AS REAL BEUCA

Traian Ene (Plosca) – Tibi Spataru, Marius Cocos (ambii Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

AS STEAUA  ROSIE MALDAENI – AS TINERETUL RADOIESTI

Cristian Andrei – Octavian Petre, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurle)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

 Liga a-VI-a Seria II  Duminica  22.09.2019  Ora: 11,00 

 AS DINAMO BOGDANA – AS DUNAREA ISLAZ

Cornel Ghebaura – Ionut Nicolae, Robert Carp (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – AS SPORTING CALMATUIU DE SUS

Marius Untesu – Stefan Creanga, Alin Soare (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

*Jocul se disputa pe terenul din ,,Buzescu”

ACS IZVOARELE – CS FLACARA CONTESTI

Sorin Dinca (Bragadiru) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Marian Mustaciosu (Guruieni)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

ACS UNIREA BRINCENI – CS ASC SEACA

Ionela Lungu – Monica Rizea, Andrei Pavel (toti Alexandria)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

CS NANOV – CS VOINTA SALCIA

Stefan Stinga – George Botoghina, Cristian Mustatea (toti Rosiori de vede)

Observator: George Hadiu (Maldaeni)

ACS ASTRA PLOSCA 2 – AS PROGRESUL 2007 BOGDANA

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Constantin Vaduva (Zimnicea)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

Comentariu