Liga 6 / Derby al Alexandriei in ligile inferioare: Old Boys joaca duminica cu Nanov

Data 04 Oct. 2018, categoria Fotbal Promotie

old boys alexandriaLiga a-VI-a Seria I  Duminica  07.10.2018  Ora: 11,00
1) A.S. VULTURII MERENI – ACS SOIMII SCRIOASTEA     –
Alexandru Draghici – Mihai Petrescu, Ionut Nita (toti Videle)

Observator: Marian Zirna (Videle)

2) AS FLACARA TALPA II – A.S. REAL BEUCA     –
Valentin Zvobota – Mihai Traistaru, Florin Ciobanu (toti Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

3) A.S. VEDEA – A.S. RECOLTA COPACEANCA     –
Cristian Mihai (Rosiori de Vede) – Stelian Purcarea (Peretu), Catalin Dobre (Rosiori de Vede)

Observatory: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

4) A.S. TINERETUL RADOIESTI – CS OLTENI-TELEORMAN     –
Georgel Dumitru (Cucuiet) – Mihai Jianu, Valentin Stoian (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

5) AS REAL VIDELE – A.S. SPICUL BALACI     –
Marian Grosu (Buzescu) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Seher Karabiyk (Bragadiru)

Observator: Petrus Ene (Plosca)

 

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  07.10.2018 Ora: 11,00
1) ACS IZVOARELE – ACS ASTRA PLOSCA 2     –
Marian Mustaciosu (Guruieni) –Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

2) AS OLD BOYS ALEXANDRIA – CS NANOV     –
Mihai Tatara – Laurentiu Mitrofan, Robert Chioreanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Marinel Pruna (Turnu Magurele)

·         Jocul se disputa pe terenul  din ,,Brinceni”

3) A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS – ACS UNIREA 2 BRINCENI     –
Alexandru Sirbu – Daniel Miu, Valentin Rusu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae  Sandu (Rosiori de Vede)

4) CS VOINTA SALCIA – CS ASC SEACA     –
Marius Untesu – Daniel Ciucu, Florin Pastrama (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

5) A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – AS FLACARA 2015 CONTESTI     –

Cristian Ilie – Mihai Calin, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator:Ica Ciucu (Turnu Magurele)

12 comentarii pentru acest articol

Comentariu