LIGA 6 | PROGRAM RETUR | 2019-2020

Data 13 ian.. 2020, categoria Teleorman Sport, Fotbal Promotie

Program Retur Liga 6 Seria 1

Etapa 12 / 15.03.2020

AS STEAUA ROSIE MALDAENI –AS RECOLTA COPACEANCA

AS SPICUL BALACI – AS TINERETUL SILISTEA

CS OLTENI-TELEORMAN – AS GLORIA DRACSENEI

ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS TELEORMANUL TROIANUL – nu se disputa

AS VULTURII MERENI- AS REAL BEUCA – nu se disputa

AS VEDEA – AS TINERETUL RADOIESTI

Etapa 13 / 22.03.2020

AS RECOLTA COPACEANCA – AS SPICUL BALACI

AS TINERETUL SILISTEA – CS OLTENI-TELEORMAN

AS GLORIA DRACSENEI – ACS SOIMII SCRIOASTEA – nu se disputa

AS TELEORMANUL TROIANUL – AS VULTURII MERENI

AS REAL BEUCA – AS VEDEA – nu se disputa

AS TINERETUL RADOIESTI – AS STEAUA ROSIE MALDAENI

Etapa 14 / 29.03.2020

CS OLTENI-TELEORMAN – AS RECOLTA COPACEANCA

ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS TINERETUL SILISTEA – nu se disputa

AS VULTURII MERENI – AS GLORIA DRACSENEI

AS VEDEA – AS TELEORMANUL TROIANUL

AS TINERETUL RADOIESTI – AS REAL BEUCA – nu se disputa

AS STEAUA ROSIE MALDAENI – AS SPICUL BALACI

Etapa 15 / 05.04.2020

AS RECOLTA COPACEANCA – ACS SOIMII SCRIOASTEA – nu se disputa

AS TINERETUL SILISTEA – AS VULTURII MERENI

AS GLORIA DRACSENEI – AS VEDEA

AS TELEORMANUL TROIANUL – AS TINERETUL RADOIESTI

AS REAL BEUCA – AS STEAUA ROSIE MALDAENI – nu se disputa

AS SPICUL BALACI- CS OLTENI-TELEORMAN

Etapa 16 / 12.04.2020

AS VULTURII MERENI – AS RECOLTA COPACEANCA

AS VEDEA – AS TINERETUL SILISTEA

AS TINERETUL RADOIESTI – AS GLORIA DRACSENEI

AS REAL BEUCA – AS TELEORMANUL TROIANUL – nu se disputa

AS STEAUA ROSIE MALDAENI – CS OLTENI-TELEORMAN

ACS SOIMII SCRIOASTEA -AS SPICUL BALACI – nu se disputa

Etapa 17 / 18.04.2020 (Sambata Pastelui)

AS RECOLTA COPACEANCA- AS VEDEA

AS TINERETUL SILISTEA – AS TINERETUL RADOIESTI

AS GLORIA DRACSENEI – AS REAL BEUCA – nu se disputa

A.S TELEORMANUL TROIANUL- AS STEAUA ROSIE MALDAENI

AS SPICUL BALACI – AS VULTURII MERENI

CS OLTENI-TELEORMAN – ACS SOIMII SCRIOASTEA – nu se disputa

Etapa 18 / 26.04.2020

AS TINERETUL RADOIESTI – AS RECOLTA COPACEANCA

AS REAL BEUCA – AS TINERETUL SILISTEA – nu se disputa

AS TELEORMANUL TROIANUL – AS GLORIA DRACSENEI

AS VULTURII MERENI – CS OLTENI-TELEORMAN

AS VEDEA – AS SPICUL BALACI

AS STEAUA ROSIE MALDAENI -ACS SOIMII SCRIOASTEA – nu se disputa

Etapa 19 / 03.05.2020

AS RECOLTA COPACEANCA- AS REAL BEUCA – nu se disputa

AS TINERETUL SILISTEA – AS TELEORMANUL TROIANUL

AS GLORIA DRACSENEI -AS STEAUA ROSIE MALDAENI

AS SPICUL BALACI – AS TINERETUL RADOIESTI

CS OLTENI-TELEORMAN – AS VEDEA

ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS VULTURII MERENI – nu se disputa

Etapa 20 / 10.05.2020

AS TELEORMANUL TROIANUL – AS RECOLTA COPACEANCA

AS GLORIA DRACSENEI – AS TINERETUL SILISTEA

AS VEDEA – ACS SOIMII SCRIOASTEA – nu se disputa

AS TINERETUL RADOIESTI – CS OLTENI-TELEORMAN

AS REAL BEUCA – AS SPICUL BALACI – nu se disputa

AS VULTURII MERENI -AS STEAUA ROSIE MALDAENI

Etapa 21 / 17.05.2020

AS RECOLTA COPACEANCA – AS GLORIA DRACSENEI

AS STEAUA ROSIE MALDAENI -AS TINERETUL SILISTEA

AS SPICUL BALACI – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

CS OLTENI-TELEORMAN – AS REAL BEUCA – nu se disputa

ACS SOIMII SCRIOASTEA -AS TINERETUL RADOIESTI – nu se disputa

AS VULTURII MERENI – AS VEDEA

Etapa 22 / 24.05.2020

AS TINERETUL SILISTEA – AS RECOLTA COPACEANCA

AS GLORIA DRACSENEI – AS SPICUL BALACI

A.S. TELEORMANUL TROIANUL – CS OLTENI-TELEORMAN

AS REAL BEUCA – ACS SOIMII SCRIOASTEA – nu se disputa

AS TINERETUL RADOIESTI – AS VULTURII MERENI

AS VEDEA – AS STEAUA ROSIE MALDAENI

 

Program competitional-SERIA 2

Etapa 12 / 15.03.2020

ACS ASTRA PLOSCA 2 – AS DUNAREA ISLAZ

AS DINAMO BOGDANA – AS SPORTING CALMATUIU DE SUS

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – CS FLACARA CONTESTI

ACS IZVOARELE – CS ASC SEACA

ACS UNIREA BRINCENI – CS VOINTA SALCIA – nu se disputa

CS NANOV – AS PROGRESUL 2007 BOGDANA

Etapa 13 / 22.03.2020

AS DUNAREA ISLAZ – AS DINAMO BOGDANA

ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

CS FLACARA CONTESTI – ACS IZVOARELE

CS ASC SEACA – ACS UNIREA BRINCENI

CS VOINTA SALCIA – CS NANOV – nu se disputa

AS PROGRESUL 2007 BOGDANA – ACS ASTRA PLOSCA 2

Etapa 3 / 29.03.2020

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – AS DUNAREA ISLAZ

ACS IZVOARELE – ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS

ACS UNIREA BRINCENI – CS FLACARA CONTESTI

CS NANOV – CS ASC SEACA

AS PROGRESUL 2007 BOGDANA- CS VOINTA SALCIA – nu se disputa

ACS ASTRA PLOSCA 2 – AS DINAMO BOGDANA

Etapa 4 / 05.04.2020

AS DUNAREA ISLAZ – ACS IZVOARELE

ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS – ACS UNIREA BRINCENI

CS FLACARA CONTESTI – CS NANOV

CS ASC SEACA – AS PROGRESUL 2007 BOGDANA

CS VOINTA SALCIA – ACS ASTRA PLOSCA 2 – nu se disputa

AS DINAMO BOGDANA – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

Etapa 5 / 12.04.2020

ACS UNIREA BRINCENI- A.S. DUNAREA ISLAZ

C.S. NANOV – ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS

AS PROGRESUL 2007 BOGDANA- CS FLACARA CONTESTI

CS VOINTA SALCIA – CS ASC SEACA – nu se disputa

ACS ASTRA PLOSCA 2 – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

ACS IZVOARELE – AS DINAMO BOGDANA

Etapa 6 / 18.04.2020 (Sambata Pastelui)

A.S. DUNAREA ISLAZ – C.S. NANOV

ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

CS FLACARA CONTESTI – C.S. VOINTA SALCIA – nu se disputa

CS ASC SEACA -ACS ASTRA PLOSCA 2

AS DINAMO BOGDANA- ACS UNIREA BRINCENI

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – ACS IZVOARELE

Etapa 7 / 26.04.2020

AS PROGRESUL 2007 BOGDANA – AS DUNAREA ISLAZ

CS VOINTA SALCIA – ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS – nu se disputa

CS ASC SEACA- CS FLACARA CONTESTI

ACS UNIREA BRINCENI – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

CS NANOV – AS DINAMO BOGDANA

ACS ASTRA PLOSCA 2 – ACS IZVOARELE

Etapa 8 / 03.05.2020

A.S. DUNAREA ISLAZ – C.S. VOINTA SALCIA – nu se disputa

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS – CS ASC SEACA

CS FLACARA CONTESTI – ACS ASTRA PLOSCA 2

AS DINAMO BOGDANA – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – C.S. NANOV

ACS IZVOARELE – ACS UNIREA BRINCENI

Etapa 9 / 10.05.2020

CS ASC SEACA – A.S. DUNAREA ISLAZ

CS FLACARA CONTESTI – A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

C.S. NANOV – ACS IZVOARELE

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

C.S. VOINTA SALCIA – AS DINAMO BOGDANA – nu se disputa

ACS UNIREA BRINCENI-ACS ASTRA PLOSCA 2

Etapa 10 / 17-05.2020

A.S. DUNAREA ISLAZ – CS FLACARA CONTESTI

ACS ASTRA PLOSCA 2 – A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

AS DINAMO BOGDANA -CS ASC SEACA

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – C.S. VOINTA SALCIA – nu se disputa

ACS IZVOARELE -A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

ACS UNIREA BRINCENI – C.S. NANOV

Etapa 11 / 24-05.2020

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS – A.S. DUNAREA ISLAZ

CS FLACARA CONTESTI – AS DINAMO BOGDANA

CS ASC SEACA – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

C.S. VOINTA SALCIA – ACS IZVOARELE – nu se disputa

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – ACS UNIREA BRINCENI

C.S. NANOV – ACS ASTRA PLOSCA 2

Comentariu