Liga 6 / Programul meciurilor etapei cu numarul 11 care se va desfășura duminică

Data 20 Apr. 2018, categoria Fotbal Promotie

spt-talpa2Liga a-VI-a Seria I  Duminica  22.04.2018  Ora: 11,00

1) AS VULTURII MERENI – AS RECOLTA SFINTESTI     –
Catalin Columban – Sorin Beianu, Sebastian Treistaru (toti Videle)

Observator: Viorel  Nicolescu (Videle)

2) AS INTER PURANI – AS SPICUL BALACI     –
Marian Mustaciosu (Guruieni)- Sorin Manea, ionel Galateanu (ambii Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

3) AS FLACARA 2 TALPA – ACS SOIMII SCRIOASTEA     –
Alexandru Sirbu – Cristian Mihai, George Botoghina (toti Rosiori de Vede)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

4) AS TINERETUL RADOIESTI – ACS OLIMPIA DOBROTESTI     –

Mihai Tutunaru – Bogdan Doicut, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele)

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  22.04.2018 Ora: 11,00

1) ACS UNIREA BRINCENI – AS VEDEA     –
Georgel Dumitru – Mihai Jianu, Marius Sandulescu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

2) AS SPORTING CALMATUIU DE SUS – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE     –
Marian Grosu (Buzescu) – Marius Pate (Alexandria), Sorin Sisu (Plosca)

Observator: Petrus Ene (Plosca)

3) AS RECOLTA COPACEANCA – STA     –

4) CS VOINTA SALCIA – AS FLACARA 2015 CONTESTI     –
Cristian Andrei – Robert Chioreanu, Alexandru Sima  (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

3 comentarii pentru acest articol

  • Calmatuiu

    Rusine in felul cum se fac delegarile si la meciurile cu echipa As Sporting Calamatui de sus , cineva ar trebui sa observe asta da din pacate suntem de ras , Rusine Ajf Teleorman !!!

  • Calmatuiu

    Ce jegurii de oameni sunt cei care deleaga arbitrii…De exemplu : Recolta Sfintesti cand joaca acasa cu echipe din apropiere de Videle , le da arbitrii de la Turnu , si cand joaca in deplasare la acelasi echipe le da arbitrii din Videle….RUSINE PENTRU CEI CE SE OCUPA DE DELEGARI !!! JEGURI DE OAMENI

Comentariu