Liga 6, seriile 1 si 2 / Olteni Teleorman joaca la Flacara Talpa II in aceasta etapa iar Unirea 2 Brinceni la Izvoarele

Data 18 oct.. 2018, categoria Fotbal Promotie

spt-talpa2Liga a-VI-a Seria I  Duminica  21.10.2018  Ora: 11,00

1) AS VULTURII MERENI – AS RECOLTA COPACEANCA     –
Valentin Zvobota – Andrei Toma, Sorin Beianu (toti Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

2) AS FLACARA TALPA II – CS OLTENI-TELEORMAN     –
Stefan Stinga – Alexandru Petre (ambii Rosiori de Vede), Andrei Grecu (Scrioastea)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

3) AS VEDEA – AS TINERETUL RADOIESTI     –
Cristian  Ilie – Ionut Nicolae, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Teleorman)

4) AS REAL VIDELE – AS REAL BEUCA     –
Sorin Manea – Ionela Lungu, Tiberiu Spataru (toti Alexandria)

Observator: Florea Roman (Alexandria)

5) ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS SPICUL BALACI     –

Cristian Andrei – Dan Ciucu, Daniel Gadea (toti Turnu Magurele)

Observator:  Ica Ciucu (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  21.10.2018 Ora: 11,00
1) ACS IZVOARELE – ACS UNIREA 2 BRINCENI     –
Sorin Fudulu  (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Alin Pana (Alexandria)

Observator: Florea Roman (Alexandria)

2) AS OLD BOYS ALEXANDRIA – CS ASC SEACA     –
Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Ovidiu Marinel (Brebina), Daniel Miu (Rosiori de Vede)

Observator: Aurel  Rusu  (Rosiori de Vede)

3) AS SPORTING CALMATUIU DE SUS – CS VOINTA SALCIA     –
Octavian Petre – Alin Soare, Laurentiu Mitrofan (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

4) AS PROGRESUL 2007 BOGDANA – CS NANOV     –
Cristian Mihai – George Botoghina, Marius Sandulescu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

5) ACS ASTRA PLOSCA 2 – AS FLACARA 2015 CONTESTI     –

Valentin Teodorescu – Teodor Dimancea (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

2 comentarii pentru acest articol

1 Trackback or Pingback for this entry

Comentariu