Liga 6, seriile 1 si 2 / Real Videle joaca in deplasare la Tineretul Radoiesti iar Olteni Teleorman joaca acasa cu Soimii Scrioastea

Data 09 nov.. 2018, categoria Fotbal Promotie

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  11.11.2018 Ora: 11,00 

1) AS VEDEA – AS VULTURII MERENI     – 
Aurel Peia (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Teodor Oancea (Alexandria)

Observator: Petrsu Ene (Plosca)

·         Jocul se disputa pe terenul ,,Municipal”  din Rosiori de Vede  – Ora 14:00

2) AS FLACARA TALPA II – AS SPICUL BALACI     – 
Traian Ene (Plosca) – Ionela Lungu (Alexandria), Sorin Manea (Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

3) AS TINERETUL RADOIESTI – AS REAL VIDELE     – 
Mihai Tatara – Stefan Creanga, Dan Ciucu (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnbu Magurele)

4) CS OLTENI-TELEORMAN – ACS SOIMII SCRIOASTEA     – 
Cristian Andrei – Alin Soare, Florin Patsrama (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

5) AS RECOLTA COPACEANCA – AS REAL BEUCA     – 

Georgel  Dumitru (Cucuieti) – Lucian Epure (Cosoteni), Catalin Dobre (Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

 

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  11.11.2018 Ora: 11,00 

1) AS SPORTING CALMATUIU DE SUS – ACS IZVOARELE     – 
Valentin Tedorescu (Guruieni) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Tibi  Spataru (Alexandria)

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

·         Jocul se disputa pe terenul ,,Municipal” din Rosiori de Vede  – Ora 11,00

2) AS OLD BOYS ALEXANDRIA – AS FLACARA 2015 CONTESTI     – 
Andrei Baciu (Videle) – George Botoghina, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede)

Observator:  Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

·         Jocul se disputa pe terenul ,,Municipal” din Alexandria – Ora 14:00

3) C.S. VOINTA SALCIA – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA     – 
Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – Marian Grecu (Scrioastea), Mihai Zidaru (Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

4) CS ASC SEACA – ACS ASTRA PLOSCA 2     – 
Adrian Mutu (Alexandria) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Teodor Dimancea (Alexandria)

Observator: Ica Ciucu (Turnu Magurele)

5) ACS UNIREA 2 BRINCENI – C.S. NANOV     – 

Stefan Luca (Mereni) – Liviu Barbu (Videle), Dorinel Luca (Mereni)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu