Liga 6|Seria 1 | Tur | Editia 2019-2020

Data 09 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Promotie

Program tur Liga 6 Seria 1

Etapa 1 / 15-09-2019

AS RECOLTA COPACEANCA – AS VIVA MALDAENI

AS TINERETUL SILISTEA – A.S. SPICUL BALACI

AS GLORIA DRACSENEI – CS OLTENI-TELEORMAN

AS TELEORMANUL TROIANUL – ACS SOIMII SCRIOASTEA

AS REAL BEUCA – A.S. VULTURII MERENI

AS TINERETUL RADOIESTI – AS VEDEA

Etapa 2 / 22-09-2019

A.S. SPICUL BALACI – A.S. RECOLTA COPACEANCA

CS OLTENI-TELEORMAN – AS TINERETUL SILISTEA

ACS SOIMII SCRIOASTEA – A.S. GLORIA DRACSENEI

A.S. VULTURII MERENI – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

A.S. VEDEA – A.S. REAL BEUCA

AS VIVA MALDAENI – A.S. TINERETUL RADOIESTI

Etapa 3 / 29-09-2019

A.S. RECOLTA COPACEANCA – CS OLTENI-TELEORMAN

AS TINERETUL SILISTEA – ACS SOIMII SCRIOASTEA

A.S. GLORIA DRACSENEI – A.S. VULTURII MERENI

A.S. TELEORMANUL TROIANUL – A.S. VEDEA

A.S. REAL BEUCA – A.S. TINERETUL RADOIESTI

A.S. SPICUL BALACI – AS VIVA MALDAENI

Etapa 4 / 06-10-2019

ACS SOIMII SCRIOASTEA – A.S. RECOLTA COPACEANCA

A.S. VULTURII MERENI – AS TINERETUL SILISTEA

A.S. VEDEA – A.S. GLORIA DRACSENEI

A.S. TINERETUL RADOIESTI – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

AS VIVA MALDAENI – A.S. REAL BEUCA

CS OLTENI-TELEORMAN – A.S. SPICUL BALACI

Etapa 5 / 13-10-2019

A.S. RECOLTA COPACEANCA – A.S. VULTURII MERENI

AS TINERETUL SILISTEA – A.S. VEDEA

A.S. GLORIA DRACSENEI – A.S. TINERETUL RADOIESTI

A.S. TELEORMANUL TROIANUL – A.S. REAL BEUCA

CS OLTENI-TELEORMAN – AS VIVA MALDAENI

A.S. SPICUL BALACI – ACS SOIMII SCRIOASTEA

Etapa 6 / 20-10-2019

A.S. VEDEA – A.S. RECOLTA COPACEANCA

A.S. TINERETUL RADOIESTI – AS TINERETUL SILISTEA

A.S. REAL BEUCA – A.S. GLORIA DRACSENEI

AS VIVA MALDAENI – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

A.S. VULTURII MERENI – A.S. SPICUL BALACI

ACS SOIMII SCRIOASTEA – CS OLTENI-TELEORMAN

Etapa 7 / 27-10-2019

A.S. RECOLTA COPACEANCA – A.S. TINERETUL RADOIESTI

AS TINERETUL SILISTEA – A.S. REAL BEUCA

A.S. GLORIA DRACSENEI – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

CS OLTENI-TELEORMAN – A.S. VULTURII MERENI

A.S. SPICUL BALACI – A.S. VEDEA

ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS VIVA MALDAENI

Etapa 8 / 03-11-2019

A.S. REAL BEUCA – A.S. RECOLTA COPACEANCA

A.S. TELEORMANUL TROIANUL – AS TINERETUL SILISTEA

AS VIVA MALDAENI – A.S. GLORIA DRACSENEI

A.S. TINERETUL RADOIESTI – A.S. SPICUL BALACI

A.S. VEDEA – CS OLTENI-TELEORMAN

A.S. VULTURII MERENI – ACS SOIMII SCRIOASTEA

Etapa 9 / 10-11-2019

A.S. RECOLTA COPACEANCA – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

AS TINERETUL SILISTEA – A.S. GLORIA DRACSENEI

ACS SOIMII SCRIOASTEA – A.S. VEDEA

CS OLTENI-TELEORMAN – A.S. TINERETUL RADOIESTI

A.S. SPICUL BALACI – A.S. REAL BEUCA

AS VIVA MALDAENI – A.S. VULTURII MERENI

Etapa 10 / 17-11-2019

A.S. GLORIA DRACSENEI – A.S. RECOLTA COPACEANCA

AS TINERETUL SILISTEA – AS VIVA MALDAENI

A.S. TELEORMANUL TROIANUL – A.S. SPICUL BALACI

A.S. REAL BEUCA – CS OLTENI-TELEORMAN

A.S. TINERETUL RADOIESTI – ACS SOIMII SCRIOASTEA

A.S. VEDEA – A.S. VULTURII MERENI

Etapa 11 / 24-11-2019

A.S. RECOLTA COPACEANCA – AS TINERETUL SILISTEA

A.S. SPICUL BALACI – A.S. GLORIA DRACSENEI

CS OLTENI-TELEORMAN – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

ACS SOIMII SCRIOASTEA – A.S. REAL BEUCA

A.S. VULTURII MERENI – A.S. TINERETUL RADOIESTI

AS VIVA MALDAENI – A.S. VEDEA

 

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu