Liga 6|Seria 2 | Tur | Editia 2019-2020

Data 09 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Promotie

Program competitional Seria 2

Etapa 1 / 15-09-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ – ACS ASTRA PLOSCA 2

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS – AS DINAMO BOGDANA

CS FLACARA CONTESTI – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

CS ASC SEACA – ACS IZVOARELE

C.S. VOINTA SALCIA – ACS UNIREA BRINCENI

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – C.S. NANOV

Etapa 2 / 22-09-2019

AS DINAMO BOGDANA – A.S. DUNAREA ISLAZ

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

ACS IZVOARELE – CS FLACARA CONTESTI

ACS UNIREA BRINCENI – CS ASC SEACA

C.S. NANOV – C.S. VOINTA SALCIA

ACS ASTRA PLOSCA 2 – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

Etapa 3 / 29-09-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS – ACS IZVOARELE

CS FLACARA CONTESTI – ACS UNIREA BRINCENI

CS ASC SEACA – C.S. NANOV

C.S. VOINTA SALCIA – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

AS DINAMO BOGDANA – ACS ASTRA PLOSCA 2

Etapa 4 / 06-10-2019

ACS IZVOARELE – A.S. DUNAREA ISLAZ

ACS UNIREA BRINCENI – A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

C.S. NANOV – CS FLACARA CONTESTI

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – CS ASC SEACA

ACS ASTRA PLOSCA 2 – C.S. VOINTA SALCIA

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – AS DINAMO BOGDANA

Etapa 5 / 13-10-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ – ACS UNIREA BRINCENI

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS – C.S. NANOV

CS FLACARA CONTESTI – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

CS ASC SEACA – C.S. VOINTA SALCIA

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – ACS ASTRA PLOSCA 2

AS DINAMO BOGDANA – ACS IZVOARELE

Etapa 6 / 20-10-2019

C.S. NANOV – A.S. DUNAREA ISLAZ

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

C.S. VOINTA SALCIA – CS FLACARA CONTESTI

ACS ASTRA PLOSCA 2 – CS ASC SEACA

ACS UNIREA BRINCENI – AS DINAMO BOGDANA

ACS IZVOARELE – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

Etapa 7 / 27-10-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS – C.S. VOINTA SALCIA

CS FLACARA CONTESTI – CS ASC SEACA

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – ACS UNIREA BRINCENI

AS DINAMO BOGDANA – C.S. NANOV

ACS IZVOARELE – ACS ASTRA PLOSCA 2

Etapa 8 / 03-11-2019

C.S. VOINTA SALCIA – A.S. DUNAREA ISLAZ

CS ASC SEACA – A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

ACS ASTRA PLOSCA 2 – CS FLACARA CONTESTI

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – AS DINAMO BOGDANA

C.S. NANOV – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

ACS UNIREA BRINCENI – ACS IZVOARELE

Etapa 9 / 10-11-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ – CS ASC SEACA

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS – CS FLACARA CONTESTI

ACS IZVOARELE – C.S. NANOV

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

AS DINAMO BOGDANA – C.S. VOINTA SALCIA

ACS ASTRA PLOSCA 2 – ACS UNIREA BRINCENI

Etapa 10 / 17-11-2019

CS FLACARA CONTESTI – A.S. DUNAREA ISLAZ

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS – ACS ASTRA PLOSCA 2

CS ASC SEACA – AS DINAMO BOGDANA

C.S. VOINTA SALCIA – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – ACS IZVOARELE

C.S. NANOV – ACS UNIREA BRINCENI

Etapa 11 / 24-11-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ – A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

AS DINAMO BOGDANA – CS FLACARA CONTESTI

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – CS ASC SEACA

ACS IZVOARELE – C.S. VOINTA SALCIA

ACS UNIREA BRINCENI – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

ACS ASTRA PLOSCA 2 – C.S. NANOV

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu