Liga5| Delegări arbitri| Etapa 2

Data 08 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Onoare

Liga a-V-a –  Duminica  08.09.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

ACS TINERETUL SUHAIA – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

 Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

 Eduard Fratila – Robert Carp, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele) – juniori

 Observator: Florea Coman (Alexandria)

 ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS PROGRESUL NENCIULESTI

 Sorin Manea (Alexandria) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori

 Constantin Vaduva (Zimnicea) – Darius Beznea (Piatra), Sorin Manea (Alexandria) – juniori

 Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

C S VIRTOAPE – A.S. GLORIA MERISANI

 Ionut Dogeanu (Videle) – Marius Sandulescu (Rosiori de Vede), Marian Grecu (Scrioastea) – seniori

 Catalin Columban (Videle) – Ionut Predoi, Sorin Beianu  (ambii Botoroaga) – juniori

 Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

 A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – A.S. VIITORUL BLEJESTI

 Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Ionel Galateanu (Guruieni)  – seniori

 Octavian Petre (Turnu Magurele) – George Tobosaru (Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – juniori

 Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

CS FLACARA CALINESTI – AS VIITORUL SACENI

 Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Daniel Gidea, Daniel Ciucu (ambii Turnu Magurele) – seniori

 Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Marius Mustatea (Maldaeni) – juniori

 Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 ACS VIITORUL VIDELE – CS VITANESTI

 Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Daniel Neagu, Adrian Mutu (ambii Alexandria) – seniori

 Georgel Dumitru (Cucuieti) – Gabriel Costea (Maldaeni), Catalin Dobre (Rosiori de Vede) – juniori

 Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 AS RECOLTA SFINTESTI – A.S. FLACARA LITA

 Aurel Peia (Alexandria) – Dorinel Luca, Florin Baciu (ambii Videle) – seniori

 Ionela Lungu (Alexandria) – Florin Baciu, Dorinel Luca (ambii Videle) – juniori

 Observator: Ion Stefan (Buzescu)

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS VIITORUL DIDESTI

 Mihai Rotaru (Alexandria) – Sefan Crenga, Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele) – seniori

 Stefan Croitoru – Cosmin Negrea, Mihai Rotaru (toti Alexandria) – juniori

 Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

Comentariu