Program Competitional Liga 5

Data 22 aug.. 2019, categoria Teleorman Sport

Liga 5- Sezonul 2019-2020, probabil cel mai interesant sezon al esalonului 5 dupa ce majoritatea delegatilor, formatiilor de liga 5 au optat pentru a forma o singura serie, a 16 echipe. Cea mai mare distanta de parcurs se afla intre Segarcea Vale si Blejesti, 135 km.

Program Competitional

Etapa 1 01-09-2019

A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

AS PROGRESUL NENCIULESTI – ACS TINERETUL SUHAIA

A.S. GLORIA MERISANI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

A.S. VIITORUL BLEJESTI – C S VIRTOAPE

AS VIITORUL SACENI – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

CS VITANESTI – CS FLACARA CALINESTI

A.S. FLACARA LITA – AS REAL VIDELE

AS VIITORUL DIDESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI

Etapa 2 08-09-2018

ACS TINERETUL SUHAIA – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS PROGRESUL NENCIULESTI

C S VIRTOAPE – A.S. GLORIA MERISANI

A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – A.S. VIITORUL BLEJESTI

CS FLACARA CALINESTI – AS VIITORUL SACENI

AS REAL VIDELE – CS VITANESTI

A.S. RECOLTA SFINTESTI – A.S. FLACARA LITA

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS VIITORUL DIDESTI

Etapa 3 15-09-2019

ACS TINERETUL SUHAIA – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

AS PROGRESUL NENCIULESTI – C S VIRTOAPE

A.S. GLORIA MERISANI – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

A.S. VIITORUL BLEJESTI – CS FLACARA CALINESTI

AS VIITORUL SACENI – AS REAL VIDELE

CS VITANESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI

A.S. FLACARA LITA – AS VIITORUL DIDESTI

Etapa 4 22-09-2019

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – ACS TINERETUL SUHAIA

C S VIRTOAPE – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS PROGRESUL NENCIULESTI

CS FLACARA CALINESTI – A.S. GLORIA MERISANI

AS REAL VIDELE – A.S. VIITORUL BLEJESTI

A.S. RECOLTA SFINTESTI – AS VIITORUL SACENI

AS VIITORUL DIDESTI – CS VITANESTI

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. FLACARA LITA

Etapa 5 29-09-2019

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

ACS TINERETUL SUHAIA – C S VIRTOAPE

A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

AS PROGRESUL NENCIULESTI – CS FLACARA CALINESTI

A.S. GLORIA MERISANI – AS REAL VIDELE

A.S. VIITORUL BLEJESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI

AS VIITORUL SACENI – AS VIITORUL DIDESTI

CS VITANESTI – A.S. FLACARA LITA

Etapa 6 06-10-2019

C S VIRTOAPE – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – ACS TINERETUL SUHAIA

CS FLACARA CALINESTI – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

AS REAL VIDELE – AS PROGRESUL NENCIULESTI

A.S. RECOLTA SFINTESTI – A.S. GLORIA MERISANI

AS VIITORUL DIDESTI – A.S. VIITORUL BLEJESTI

A.S. FLACARA LITA – AS VIITORUL SACENI

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – CS VITANESTI

Etapa 7 13-10-2019

C S VIRTOAPE – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

ACS TINERETUL SUHAIA – CS FLACARA CALINESTI

A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS REAL VIDELE

AS PROGRESUL NENCIULESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI

A.S. GLORIA MERISANI – AS VIITORUL DIDESTI

A.S. VIITORUL BLEJESTI – A.S. FLACARA LITA

AS VIITORUL SACENI – CS VITANESTI

Etapa 8 20-10-2019

A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – C S VIRTOAPE

CS FLACARA CALINESTI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

AS REAL VIDELE – ACS TINERETUL SUHAIA

A.S. RECOLTA SFINTESTI – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

AS VIITORUL DIDESTI – AS PROGRESUL NENCIULESTI

A.S. FLACARA LITA – A.S. GLORIA MERISANI

CS VITANESTI – A.S. VIITORUL BLEJESTI

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS VIITORUL SACENI

Etapa 9 27-10-2019

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

C S VIRTOAPE – CS FLACARA CALINESTI

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS REAL VIDELE

ACS TINERETUL SUHAIA – A.S. RECOLTA SFINTESTI

A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS VIITORUL DIDESTI

AS PROGRESUL NENCIULESTI – A.S. FLACARA LITA

A.S. GLORIA MERISANI – CS VITANESTI

A.S. VIITORUL BLEJESTI – AS VIITORUL SACENI

Etapa 10 03-11-2019

CS FLACARA CALINESTI – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

AS REAL VIDELE – C S VIRTOAPE

A.S. RECOLTA SFINTESTI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

AS VIITORUL DIDESTI – ACS TINERETUL SUHAIA

A.S. FLACARA LITA – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

CS VITANESTI – AS PROGRESUL NENCIULESTI

AS VIITORUL SACENI – A.S. GLORIA MERISANI

A.S. VIITORUL BLEJESTI – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Etapa 11 10-11-2019

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – CS FLACARA CALINESTI

A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS REAL VIDELE

C S VIRTOAPE – A.S. RECOLTA SFINTESTI

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS VIITORUL DIDESTI

ACS TINERETUL SUHAIA – A.S. FLACARA LITA

A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – CS VITANESTI

AS PROGRESUL NENCIULESTI – AS VIITORUL SACENI

A.S. GLORIA MERISANI – A.S. VIITORUL BLEJESTI

Etapa 12 17-11-2019

AS REAL VIDELE – CS FLACARA CALINESTI

A.S. RECOLTA SFINTESTI – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

AS VIITORUL DIDESTI – C S VIRTOAPE

A.S. FLACARA LITA – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

CS VITANESTI – ACS TINERETUL SUHAIA

AS VIITORUL SACENI – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

A.S. VIITORUL BLEJESTI – AS PROGRESUL NENCIULESTI

A.S. GLORIA MERISANI – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Etapa 13 24-11-2019

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS REAL VIDELE

CS FLACARA CALINESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI

A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS VIITORUL DIDESTI

C S VIRTOAPE – A.S. FLACARA LITA

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – CS VITANESTI

ACS TINERETUL SUHAIA – AS VIITORUL SACENI

A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – A.S. VIITORUL BLEJESTI

AS PROGRESUL NENCIULESTI – A.S. GLORIA MERISANI

Etapa 14 01-12-2019

A.S. RECOLTA SFINTESTI – AS REAL VIDELE

AS VIITORUL DIDESTI – CS FLACARA CALINESTI

A.S. FLACARA LITA – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

CS VITANESTI – C S VIRTOAPE

AS VIITORUL SACENI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

A.S. VIITORUL BLEJESTI – ACS TINERETUL SUHAIA

A.S. GLORIA MERISANI – A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

AS PROGRESUL NENCIULESTI – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Etapa 15 08-12-2019

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. RECOLTA SFINTESTI

AS REAL VIDELE – AS VIITORUL DIDESTI

CS FLACARA CALINESTI – A.S. FLACARA LITA

A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – CS VITANESTI

C S VIRTOAPE – AS VIITORUL SACENI

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – A.S. VIITORUL BLEJESTI

ACS TINERETUL SUHAIA – A.S. GLORIA MERISANI

A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS PROGRESUL NENCIULEST

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu