Programul etapei cu numarul 5 a Ligii 4 de sambata. Botoroaga intalneste pe Draganesti Vlasca si Astra Plosca pe Vointa Saelele

Data 20 sept.. 2018, categoria Fotbal Liga IV

draganesti vlasca 5Liga a- IV-a – Sambata 22.09.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) AS VIITORUL BUTESTI – ACS ATLETIC ORBEASCA     –
Adrian Buica (Alexandria) – Alin Soare (Turnu Magurele), Mihai Petrescu (Videle), Rez. Ionela Lungu (Galateni) – seniori

Ionela Lungu (Galateni) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Alin Pana (Alexandria) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

2) AS VICTORIA LUNCA – CS METALUL PERETU     –
Mircea Belinas (Zimnicea) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Lucian Epure (Cosoteni), Gabriel Costea (Maldaeni) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

3) CS RAPID BUZESCU – STA     –

4) ACS AVANTUL BRAGADIRU – CS UNIREA TIGANESTI     –
Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Daniel Miu (Rosiori de Vede), Rez. Robert Chioreanu (Turnu Magurele) – seniori

Robert Chioreanu – Eduard Fratila, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

5) ACS UNIREA BRINCENI – ACS DRAGANESTI VLASCA     –
Ionut Dogeanu (Videle) – Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Florin Stan (Poroschia), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Florin Popescu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

6) ACS AJAX BOTOROAGA – AS UNIREA MOSTENI     –
Ionut Bobe (Videle) – Sorin Manea (Alexandria), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Teodor Dimancea (Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

7) CSM ALEXANDRIA – ACF DUNAREA ZIMNICEA     –
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Alexandru Draghici (Videle), Stelian Purcarea (Peretu), Rez. Alexandru Salici (Videle) – seniori

Alexandru Salici (Videle) – Dorinel Luca (Mereni), Mihai Traistaru (Videle) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

8) ACS ASTRA PLOSCA – AS VOINTA SAELELE 2017     –
Nicolae Ologeanu – Bogdan Pana, Sorin Fudulu (toti Alexandria), rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Mihai Calin, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

5 comentarii pentru acest articol

Comentariu