Programul meciurilor de miercuri din Cupa Romaniei, faza judeteana

Data 05 nov.. 2018, categoria Fotbal Onoare, Fotbal Promotie

liga 5CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA  –  MIERCURI 07 NOIEMBRIE 2018  ORA 14,30

1) AS REAL BEUCA – AS GLORIA MERISANI

Stefan Creanga – Dan Ciucu, Eduard Fratila (toti Turnu Mgurele)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

2)AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS FLACARA LITA

Valentin Teodorescu (Guruieni)- Stefan Croitoru (Magra), Sorin Fudulu (Alexandria)

Observator: Florea Roman (Alexandria)

3)CS ASC SEACA – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Adrian Buica – Teodor Dimancea, Valentin  Mihaila (toti Alexandria)

Observator: Nicu Lixandru (Smirdioasa)

4)CS VIRTOAPE – CS FLACARA CALINESTI

Felix Oprescu – Mihai Jianu, Lucian Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

5)CS NANOV – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Catalin Columban – Mihai Petrescu, Mihai Traistaru (toti Videle)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

6)AS REAL VIDELE – AS VIITORUL BLEJESTI

Adrian Mutu (Alexandria) – Daniel Ene (Plosca), Valentin Iordachioaia (Tiganesti)

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

7) CS OLTENI TELEORMAN – AS INTER PURANI

Ionut Dogeanu – Florin Ciobanu, Ionut Nita (toti Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

8) AS FLACARA 2015 CONTESTI – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Ionela Lungu (Alexandria) – Alexandru Dima (Olteni), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

9)ACS TINERETUL SUHAIA – AS STEAUA SPATAREI

Cristian Ilie – Robert Chioreanu, Octavian Petre (toti Turnu Magurele)

Observator:  Marinel Pruna (Turnu Magurele)

10)AS PROGRESUL NENCIULESTI – CS VITANESTI

Alexandru Sirbu – Danut Miu, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

11) CS VOINTA SALCIA – AS TELEORMANUL TROIANUL

Cristian Andrei – Ionut Carabasu, Mihai Calin (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

12)ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS AVINTUL STEJARU

Sorin Manea – Bogdan Pana (ambii Alexandria), Constantin Vaduva (Zimnicea)

Observator; George Popa (Alexandria)

13)ACS ASTRA PLOSCA 2 – AS VIITORUL DIDEST

Mihai Tutunaru – Bogdan Doicut, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

14)AS VEDEA – AS VIITORUL SACENI

Stefan Stinga – Valentin Rusu, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

15) AS RECOLTA SFINTESTI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Cristian Mihai – Marius Sandulescu, Daniel Preda (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

Comentariu