Programul şi delegările etapei a 28-a

Data 24 mai. 2012, categoria Fotbal Liga IV

Liga a IV-a – Etapa 28
Sambata, 26.05.2012
Seniori/Juniori: Ora 12,30 – 10,30

1.AS Steaua Spatarei – CS Spicpo Poroschia
Marius Bobe (Videle) – Ilie Cristea (Turnu Magurele), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori
Catalin Olteanu (Alexandria) – Angela Popa (Copaceanca), Cristian Macavei (Buzescu) – juniori
Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)

2.CS Sporting Rosiori de Vede – CS Flacara Talpa
Florin Ochea (Turnu Magurele) – Alexandru Draghici (Videle), Gabriel Smircea (Alexandria) – seniori
Mihai Tatara – Alexandru Prodan, Alin Grosu (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Ionel Turlete (Videle)

3.AFC Vointa Saelele – CSS Alexandria
Robert Croitoru – Ionut Negru, Cristian Teodorescu (toti Rosiori de Vede) – seniori
Adrian Caragea – Andrei Tomuta, Mugurel Roua (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

4.AS Petrolul Poeni – CS Metalul Frasinet
Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Laurentiu Savescu (Videle), Mircea Calea (Alexandria) – seniori
Alexandru Raducanu – Liviu Barbu, Liana Draghici (toti Videle) – juniori
Observator: Petre Smircea (Alexandria)

5.FC Udinese Uda Clocociov – CS Dunarea Zimnicea
Mihai Banuta – Mihai Dragnea (ambii Rosiori de Vede), Valentin Iordachioaia (Alexandria) – seniori
Cosmin Ciocan – Nicolae Miulescu, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

6.CS Pamimai Videle – CS Unirea Tiganesti
Ionut Babadac (Alexandria) – Claudiu Teleasa (Rosiori de Vede), Catalina Nan (Alexandria) – seniori
Catalin Gheorghe – Alexandru Coropita, Florin Sima (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Mihai Pencea (Rosiori de Vede)

7.AS Ajax Botoroaga – CS Rapid Buzescu
Mircea Belins (Zimnicea) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Lucian Pruna (Turnu Magurele) – seniori
Cosmin Lazarescu – Andrei Baciu, Mihai Banaru (toti Videle) – juniori
Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)
* Jocul se disputa pe terenul din ,,Valea Ciresului”

8.CS Metalul Peretu – CS Viata Noua Olteni
Cristian Frasineanu – Bogdan Pana (ambii Alexandria), Stefan Creanga (Turnu Magurele) – seniori
Marian Grosu (Buzescu) – Traian Ene (Plosca), Roxana Neagu (Trivale Mosteni) – juniori
Observator: George Popa (Alexandria)

Comentariu