Programul turului de campionat al juniorilor Under 13

Data 11 Sep. 2018, categoria Juniori

juniori c fotoDuminica vor incepe si meciurile din campionat ale juniorilor Under 13. Aceasta editie de campionat se anunta a fi foarte interesanta mai ales ca vor fi meciuri foarte echilibrate, intre echipe de valori apropiate. Va prezentam mai jos programul turului de campionat:

Etapa 1 16-09-2018 – 11:00

1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE – ACF DUNAREA ZIMNICEA –
2) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA – CS PHOENIX ALEXANDRIA –
3) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA – AS VIITORUL ZIMNICEA –
4) CSS ALEXANDRIA ( Rizea Justinian) – CSM ALEXANDRIA –
5) AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA –
6) STA – C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE –

Etapa 2 23-09-2018 – 11:00

1) CS PHOENIX ALEXANDRIA – ACS DINAMIC KIDS VIDELE –
2) AS VIITORUL ZIMNICEA – ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA –
3) CSM ALEXANDRIA – ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA –
4) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA – CSS ALEXANDRIA –
5) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE – AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE –
6) ACF DUNAREA ZIMNICEA – STA –

Etapa 3 30-09-2018 – 11:00

1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE – AS VIITORUL ZIMNICEA –
2) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA – CSM ALEXANDRIA –
3) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA –
4) CSS ALEXANDRIA – C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE –
5) AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – STA –
6) CS PHOENIX ALEXANDRIA – ACF DUNAREA ZIMNICEA –

Etapa 4 07-10-2018 – 11:00

1) CSM ALEXANDRIA – ACS DINAMIC KIDS VIDELE –
2) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA – ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA –
3) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE – ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA –
4) STA – CSS ALEXANDRIA –
5) ACF DUNAREA ZIMNICEA – AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE –
6) AS VIITORUL ZIMNICEA – CS PHOENIX ALEXANDRIA –

Etapa 5 14-10-2018 – 11:00

1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA –
2) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA – C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE –
3) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA – STA –
4) CSS ALEXANDRIA – AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE –
5) AS VIITORUL ZIMNICEA – ACF DUNAREA ZIMNICEA –
6) CS PHOENIX ALEXANDRIA – CSM ALEXANDRIA –

Etapa 6 21-10-2018 – 11:00

1) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE – ACS DINAMIC KIDS VIDELE –
2) STA – ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA –
3) AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA –
4) ACF DUNAREA ZIMNICEA – CSS ALEXANDRIA –
5) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA – CS PHOENIX ALEXANDRIA –
6) CSM ALEXANDRIA – AS VIITORUL ZIMNICEA –

Etapa 7 28-10-2018 – 11:00

1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE – STA –
2) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA – AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE –
3) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA – CSS ALEXANDRIA –
4) AS VIITORUL ZIMNICEA – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA –
5) CS PHOENIX ALEXANDRIA – C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE –
6) CSM ALEXANDRIA – ACF DUNAREA ZIMNICEA –

Etapa 8 04-11-2018 – 11:00

1) AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – ACS DINAMIC KIDS VIDELE –
2) CSS ALEXANDRIA – ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA –
3) ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA –
4) STA – CS PHOENIX ALEXANDRIA –
5) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE – AS VIITORUL ZIMNICEA –
6) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA – CSM ALEXANDRIA –

Etapa 9 11-11-2018 – 11:00

1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE – CSS ALEXANDRIA –
2) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA – ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA –
3) CSM ALEXANDRIA – C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE –
4) AS VIITORUL ZIMNICEA – STA –
5) CS PHOENIX ALEXANDRIA – AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE –
6) ACF DUNAREA ZIMNICEA – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA –

Etapa 10 18-11-2018 – 11:00

1) ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA – ACS DINAMIC KIDS VIDELE –
2) ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA – ACF DUNAREA ZIMNICEA –
3) CSS ALEXANDRIA – CS PHOENIX ALEXANDRIA –
4) AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – AS VIITORUL ZIMNICEA –
5) STA – CSM ALEXANDRIA –
6) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE – CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA –

Etapa 11 25-11-2018 – 11:00

1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE – ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA –
2) CS PHOENIX ALEXANDRIA – ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA –
3) AS VIITORUL ZIMNICEA – CSS ALEXANDRIA –
4) CSM ALEXANDRIA – AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE –
5) CS UNIVERSITATEA ALEXANDRIA – STA –
6) ACF DUNAREA ZIMNICEA – C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE -

Comentariu