REZULTATE LIGA 4 | BRAGADIRU SI ȚIGĂNEȘTI SE DESPRIND | CLASAMENT

Data 19 oct.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

Astăzi a avut loc etapa 8 in Liga 4, Bragadiru câștiga după ce au fost condusi cu 0-2 de Viitorul Butești, Țigănești câștiga la pas cu Cetatea, Buzescu se distrează cu Orbeasca iar Plosca produce surpriza etapei. Incidente neplăcute la CSM 2 Alexandria unde oaspetii au lovit arbitrul dupa ce in minutul 93, la scorul de 4-4, centralul a dictat penalty pentru echipa gazdă.

ACS DRAGANESTI VLASCA – AS UNIREA MOSTENI  2-2

CSM 2 ALEXANDRIA -A.S. AVINTUL STEJARU  4-4 Meci întrerupt in min 93, oaspeții au lovit arbitrul

VEZI CLASAMENT!!!

5 comentarii pentru acest articol

• Ancu

Pisoiul are buget și pt arbitrii și pt alte echipe. Prodan tremura ca un rahat in fata Cotocului, sa vedem pana când? Se schimba și conducerea Prefecturii, a deconcentratelor…. Hai Țigănești! Aveți echipa foarte buna , S-a văzut in ultimile 3-4 meciuri mai ales acasă. Trăiască arbitrii!

• ptr ANCCU

CA PARCA BRAGADIRU AU FOST MAI BUNI
    PA VOI ERA SA VA INCURCE BUTESTI

• 😂😂😂😂

Astia de la butesti sunt 17 acasa si in deplasare sunt 9 😂😂😂 si tot le-a dat gol lu Bragadiru

• Pentru 😂😂😂

Pai normal ca suntem 9 daca vedetele nu vin in deplasare, si INIMA BUTESTIULUI sau CEL MAI BUN FOTBALIST (baros) asa cum se numeste el si se lauda pe aici nu merge in deplasari ne lasa sa jucam in 10 sau aa lyam de la juniori. Te si superi ca te baga 10 minute acasa. La cum joci tu ar trebuii sa joci la juniori. Mai bine ca am scapat de tine. Erai cu gura mare

• Creierul

Bragadiru a facut un meci mai slab cu Butesti.
    Cei de la Bragadiru sunt pe primul loc ca au muncit pentru fiecare victorie si au jucat cu ambitie,nu ca au cea mai buna echipa..
    Inca nu au jucat cu Buzescu, Botoroaga,Plosca…