START ÎN LIGA 5 | DELEGĂRI ARBITRI

Data 23 feb.. 2020, categoria Teleorman Sport, Fotbal Onoare

Liga a-V-a –  Duminica  23.02.2020 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1.ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE
Adrian Buica (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori
Luca Fudulu – Andrei Pavel, Claudiu Craciun (toti Alexandria) – juniori
Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

2.ACS TINERETUL SUHAIA – AS PROGRESUL NENCIULESTI
Georgel Dumitru (Cucuieti) – Eduard  Fratila (Turnu Magurele), Gabriel Costea (Rosiori de Vede) – seniori
Eduard Fratila – Ionut Nicolae, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

3.ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS GLORIA MERISANI
Mihai Rotaru (Alexandria) – Mihai Bajan (Videle), Dorinel Luca (Mereni) – seniori
Tibi Spataru – Ianis Asadurian, Rares Stancu (toti Alexandria) – juniori
Observator: Iulian Pirnac (Videle)

4.CS VIRTOAPE – AS VIITORUL BLEJESTI
Aurel Peia (Alexandria) – Ciprian Bratoi, Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele) – seniori
Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Florentina Badea, Ionela Badea (ambii Alexandria) – juniori
Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

5.AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS VIITORUL SACENI
Robert Chioreanu (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – seniori
Valentin Teodorescu (Guruieni) –  Alin Marins (Alexandria), Alexandru Geanta (Alexandria) – juniori
Observator: Ilie Poting (Turnu Mgurele)

6.CS FLACARA CALINESTI – CS VITANESTI
Catalin Columban (Videle) – Ion Cucu (Poroschia), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori
Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Sorin Beianu (Botoroaga) – juniori
Observator: Florea Coman (Alexandria)

7.ACS VIITORUL VIDELE – AS FLACARA LITA
Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Catalina Nan (Alexandria), George Botoghina (Rosiori de Vede) – seniori
Ionela Lungu (Alexandria) – Cristian Mustatea (Maldaeni), Pavelina Ciornei (Alexandria) – juniori
Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

8.AS RECOLTA SFINTESTI – AS VIITORUL DIDESTI
Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Sorin Manea (Alexandria) – seniori
Lucian Epure (Cosoteni) – Catalin Dobre (Rosiori de Vede), Leonard Epure (Cosoteni) – juniori
Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

5 comentarii pentru acest articol

Comentariu