Fotbal Onoare

 

Liga a- V-a – Duminica 19.092021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

01.A.S. GLORIA MERISANI – AS TINERETUL SILISTEA 4-0

Stefan Stinga – Gabriel Costea, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

Astazi a avut loc prima etapă din liga 5. Pentru a va oferi rezultatele complete ale celor doua serii, 0760896420, Apel, Mesaj, Watsap.    SERIA  1

CLASAMENT!!!!!

 

AS TINERETUL  SILISTEA  – CS  FLACARA CALINESTI 8-3

AS VICTORIA  DRAGANESTI DE VEDE – AS GLORIA MERISANI 0-1

AS  TINERETUL  CIOLANESTI 2020 – AS ...

Liga a- V-a – Duminica 12.092021 Sen / Ora 11:00

SERIA 1

1.AS TINERETUL SILISTEA – CS FLACARA CALINESTI – Ora: 10:00

Catalin Columban – Mihai Traistaru, Florin Baciu (toti Videle)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

2.AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS GLORIA MERISANI

Robert Mitrache – Aurel Tanase, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

3. AS TINERETUL CIOLANESTI 2020 – AS RECOLTA SFINTESTI

Marian Grosu (Buzescu) – Sorin Fudulu, Luca Fudulu (ambii Alexandria)

Observator: Nicolae...

Liga 5 / Seria 2

Etapa 1 12-09-2021

ACS TINERETUL SUHAIA – A.S. FLACARA LITA

CS ASC SEACA – CS VITANESTI

AS VIITORUL PIATRA 2021 PIATRA – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

AS ASOCIATIA FOTBAL NANOV – STA

Etapa 2 19-09-2021

CS VITANESTI – ACS TINERETUL SUHAIA

ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – CS ASC SEACA

STA – AS VIITORUL PIATRA 2021 PIATRA

A.S. FLACARA LITA – AS ASOCIATIA FOTBAL NANOV

Etapa 3 26-09-2021

ACS TINERETUL SUHAIA – ACS VOINTA DUNAREA...

 

LIGA 5 / SERIA 1

Etapa 1 12-09-2021

AS TINERETUL SILISTEA – CS FLACARA CALINESTI

A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – A.S. GLORIA MERISANI

A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 – A.S. RECOLTA SFINTESTI

AS VIITORUL SACENI – STA

Etapa 2 19-09-2021

A.S. GLORIA MERISANI – AS TINERETUL SILISTEA

A.S. RECOLTA SFINTESTI – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

STA – A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

CS...

 

Componenta Seriilor, liga 5, stabilite geografic:

Seria 1

Viitorul Saceni, Recolta Sfintesti, Gloria Merisani, Tineretul Ciolanesti 2020, Tineretul Silistea, Victoria Draganesti de Vede, Flacara Calinesti

Seria 2 

Dunarea Pietrosani, Tineretul Suhaia, Flacara Lita, CS Vitanesti, AS Piatra 2021, ASC Seaca, AS AF Nanov

Retrogradeaza locurile 7 din fiecare serie, si locul 6  cu numarul de puncte mai mic.

 Comitetul Executiv al AJF Teleorman a stabilit astazi programul Campionatului Judetean de fotbal pentru ligile 5 si 6 (etapa I duminica 12.09.2021, ora 11.00)

Echipe inscrise Liga 5:

AS Victoria Draganesti de Vede,ACS ASC Seaca, AS Flacara Lita, AS Tineretul Silistea, CS Vitanesti, ACS Vointa Dunarea Pietrosani, AS Viitorul Saceni, ACS Tineretul Suhaia, CS Flacara Calinesti, AS Recolta Sfintesti, AS Gloria Merisani, AS Tineretul Ciolanesti 2020, AS Asociatia Fotbal Nanov.

Echipe inscrise pana la aceasta data Liga 6:

AS Inter...

Pe parcursul acestei săptămâni au avut loc mai multe meciuri ale echipelor din județ, va prezentam rezultatele :

Cetatea Turnu Măgurele – CSM Alexandria 2-1

Academica 2 Clinceni – Sporting Roșiori 2-2

METALUL Peretu – Rapid Buzescu 2-0

VOINȚA SAELELE – Turris Turnu Măgurele 4-2

Avantul Bragadiru – Steaua Spatarei 5-2

Rapid Urluiu – Tineretul Suhaia 3-1

AS Vitanesti – Progresul Smardioasa 3-5

V....