Live text | Rapid Buzescu – Recolta Gheorghe Doja 0-3

Data 16 mai. 2021, categoria Teleorman Sport, Fotbal Ligi superioare

Rapid Buzescu – Recolta Gheorghe Doja

Min 5′ – 0-0 Echipele se tatonează, fara nici o ocazie importanta de poartă

Minutul 10′ 0-1 Oaspeții deschid scorul din penalty

Minutul 31′ 0-1- Gazdele încearcă sa împingă jocul spre poarta oaspeților, însă fara ocazii de poartă.

Minutul 35′ 0-2, Portarul gazdelor gafează incredibil si oaspeții își măresc avantajul

Minutul 39′ 0-3 Oaspeții marcheaza din interiorul careului pentru 3-0

Pauză

Rapid Buzescu – Recolta Gheorghe Doja 0-3

Minutul 50′ Ocazie pentru gazde, Nica ratează incredibil din 6 metri

Minutul 60- Ocazie mare pentru Buzescu, însă scorul rămâne  3-0 pentru oaspeți

Minutul 68- Gazdele presează mai mult însă nu reușesc sa înscrie

Minutul 78′ Luptă surdă la mijlocul terenului, oaspetii nu mai forțează, iar gazdele nu reușesc sa fructifice nici o fază

• Anonim

Ba nu va e ma rusine cand mergeti la fotbal sambata bai fotbalul se joaca din placere nu ca voi astia care mergeti sa luati 50lei 300lei la meci stati acasa panaramele dreaqu de aia suntei in liga K bai antrenori astia care asa se cred ba sunteti niste invatatori fara acte fi ai dreaqu ce e ma ala fotbal baaa fotblul sa modernizat a evoluat de aia nu mai avem fotbal in judet ca avem unul ca Stan Prodan care nu inteleg de ce este azi in functie care sunt performantele Ajf ului si Fotbalului din Teleorman. baaa astia din fotbal care mai sunteti pe acolo ce programa aveti ma intrun an de zile si care sunt performantele?nici o idee baaa unde sunt sedintele cu toate cluburile din judet si cu inspectorul scolar de unde se poate descoperi anumite talente unde ba? cum justificati voi rezultatele cum ca Dragneea ca nu inteleg. Primare cand vine la tine si iti spune ca nici anul asta nu au promovat ce spui maaa ??? Baaa Alexandria de 5-6ani se chinuie sa promoveze la judeteana ne chinuim cu adunaturi din alte judete de ce pentru ca nu avem echipe la liga 2 sau liga 3 sa avem campionat puternic la liga 4 deci concluzie: cine azi conduce fotbalul in judet este 0000000 fara performantaa!!!

• Pt Stan

Dacă aveți Alzheimer , stați acasă sa nu va pierdeți! Acum trei ani când a jucat meciul ăla de pomina cu Horezu, deci a câștigat de doua ori, acum trei ani și acum.